Skocz do zawartości

[ Giełda ] Sky-Watcher Dobson 12" rozsuwany


tor_nn

Rekomendowane odpowiedzi

Sky-Watcher Dobson 12" rozsuwany


Witam! Do sprzedania mój teleskop. Zakupiony w sierpniu 2011r. Używany kilkadziesiąt razy. Niestety stoi sobie w kącie już od ponad dwóch lat (od sierpnia 2015r.)... Rzadko miałem ostatnio czas obserwować pod ciemnym niebem. Zamierzam kupić coś mniejszego na balkon - teleskop który będę używać częściej.

Natomiast 12" Sky-Watchera z czystym sercem polecam, zwłaszcza jeśli ma się ciemne niebo, miejsce na przechowywanie i warunki do łatwego wyniesienia teleskopu na zewnątrz.

Teleskop w bardzo dobrym stanie. Był przechowywany w domu, okryty czarnym workiem. Lustra nie były nigdy myte.

W zestawie kompletny teleskop ze standardowym wyposażeniem (szukacz, dwa plossle [widoczne na zdjęciu dwa dodatkowe okulary nie są na sprzedaż]). Ponadto teleskop posiada zamontowany mikrofokuser Lacerta.

Gratis mogę dołożyć wózek do przewożenia teleskopu.

Teleskop wg mnie wart jest swojej ceny 2350 zł (kolejna nowa cena). Skłaniał bym się ku jego odbiorowi w okolicach Czarnkowa (Wielkopolska). Mogę dowieźć go też gdzieś w pobliżu trasy Czarnków - Koszalin lub w inne miejsce w rozsądnej odległości - szczegóły do omówienia. Cały czas mam do niego oryginalne kartony więc mógłbym go też wysłać kurierem ale szczegóły należało by wcześniej omówić.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.