Skocz do zawartości

ODROSNIK DO ZRT


09042

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janusz_P.

Koledzy nie róbcie sobie jak z kolegi o numerze 09042 bo standartowa puszka po piwie jest za mała do ZRT, poszukam, może coś mi zostało z cześci zamiennych do ZRT a tak BTW to co zrobiłeś z oryginalnym odrośnikiem 09042 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUrcze widze koledzy ze Xdziesiat % z Was preferuje chmiel, ale ja potrzebuje odrosnik a nie odpiwnik. Panie Januszu jakby taki odrosnik gdzies tam u Pana sie poniewieral to z przyjemnoscia go przechwyce!! :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że się wszystkim podoba

mój odrośnik :mrgreen:

:Beer:

 

zmierzyłem właśnie odrośnik od mojej ZRT

średnica wewnętrzna to 85,94 mm

 

Idealnie by było jakbyś dorwał czarną rurę PCV

średnicy 90 mm i ściance 2 mm

 

może jakiś market budowlany

:roll:

 

 

:smoke:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam i mam pytanko tylko sie nie śmiejce co to jest ten odrośnik :?:  mam też zrt i może też coś takiego zrobie - do czego to służy  :mrgreen:  :salu:

 

Odrosnik z puszki od piffa wyglada jak puszka od piffa i w istocie jest ucieta puszka od piffa :mrgreen: Jak sama nazwa wskazuje sluzy do zraszania gardla podczes procesu produkcyjnego i zapobieganiu zraszania soczewki podczas procesu obserwacyjnego. :mrgreen:

 

Pozdrawiam.

im000333.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam i mam pytanko tylko sie nie śmiejce co to jest ten odrośnik :?:  mam też zrt i może też coś takiego zrobie - do czego to służy  :mrgreen:  :salu:

 

Odrosnik z puszki od piffa wyglada jak puszka od piffa i w istocie jest ucieta puszka od piffa :mrgreen: Jak sama nazwa wskazuje sluzy do zraszania gardla podczes procesu produkcyjnego i zapobieganiu zraszania soczewki podczas procesu obserwacyjnego. :mrgreen:

 

Pozdrawiam.

 

Hans wielkie dzięki :mrgreen: Za tak trzeżwe wytłumaczenie mi co to jest ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.