Skocz do zawartości

Warto potrenować przed sylwestrem.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj nieźle przygrzmociłem na rowerze.... :roll: i to bez pomocy % Ładnie ćwiczyłem sobie jazde poślizgami potem pojechałem do domu... i coś mnie tkneło... siadłem sobie na kierownicy i wjechałem tak na krawężnik... który pokonałem ale tego co czaiło się za rogiem się nie spodziewałem... baba zakupami. :lol: szybka ewakucja w stronę trawnika i gleba... straty - rozdarte portki... a ile się musiałem przekleństw od tej baby osłuchać.

Henryk... potrafisz zrobić następującą rzecz:

jadąc na przednim kole obracasz się razem z rowerem o 180 st. :lol: tu dopiero trzeba mieć poczucie równowagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadąc na przednim kole obracasz się razem z rowerem o 180 st.  tu dopiero trzeba mieć poczucie równowagi.

 

Ciasne zawracanie, hehe :) Ja robię taki myk w dwóch ratach po 90 stopni :)

 

Paradoskalnie taka sztuczka jest łatwiejsza do wykonania na motocklu niż na rowerze mimo większeje masy. Trzeba dużej siły żeby rzucić sprzętem w bok... ale też wszystko wykonywane jest płynniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam sztuczki na rowerze :P Ja dzisiaj zrobiłem sztuczkę samochodem. Wcześnie rano jechałem do pracy, kropił deszczyk, było ciemno, toyota też była ciemna, więc jej nie zauważyłem i elegancko przywaliłem tylnym zderzakiem. Straty - rozbity zderzak - wymiana + malowanko min. 300zł, ot taki ortoskop na przykład. Strat na Toyocie nie oszacowałem, bo no...eee...śpieszyłem się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co siedzą na #astropl to może pamiętają moją sztuczkę z wakacji.... ciemno... ciemny peugeot nieprawidłowo zaparkowany... ktoś mnie wyprzedzał... nie widziałem. No a potem to tylko wizyta u lekarzy i dentysty. Straty.. największa to połamane 3 przednie zęby o reszcie nie warto wspominać. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henryk... potrafisz zrobić następującą rzecz:

jadąc na przednim kole obracasz się razem z rowerem o 180 st.  :lol: tu dopiero trzeba mieć poczucie równowagi.

 

Niestety cienias jestem i stójka to wszystko ze sztuczek na rowerze, które potrafię, chociaż właściwie dawno nie robiłem tego. Przydaje się ta umiejętność czasami w trakcie zawodów, gdy jakiś korek się zrobi, a nie warto wypinać butów z spd-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł gry bardzo fajny, ale przyglądając się jej bliżej to wykonanie jest żenujące.

Jeżeli gość ma za duży wychył i chce go szybko skontrować to kursor od myszki wychodzi poza obręb rysunku i klient upada. Szkoda, że ktoś nie dopracował tej gry tylko od razu rzucił ją na głęboką wodę. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.