Jump to content

piotrkusiu

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  895
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

655 Excellent

1 Follower

About piotrkusiu

 • Rank
  Wega

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Giżycko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czasami wracam z pola wieczorem i przecinam w poprzek wieś gdzie po jednej stronie są LED-y a po drugiej stare tradycyjne lampy i zawsze ta strona z LED-ami generuje nad wioską mniejsze LP. Widać to wyraźnie w czasie dojazdu do wioski. Pod samymi lampami LED jest wyraźnie jaśniej i lepiej widzę ale może to być cecha mojego wzroku.
 2. Mówcie co chcecie ale ta ich rakieta z kapsułą przypomina bardzo fallusa. I nawiązując do tego... Jak polecimy kiedyś na inne planety to na miejscowych będziemy robić eksperymenty i będziemy wykorzystywać ich seksualnie. Jak to kosmici.
 3. Odkryłem, ze w firmie w toalecie (koedukacyjnej) do spłuczki leci ciepła woda. Ktoś podczas remontu tak podłączył wodę. Remont był z 10 lat temu...

  1. Show previous comments  10 more
  2. piotrkusiu

   piotrkusiu

   Agent - Kiedy wszystkie męskie są zajęte wchodzę do pierwszej wolnej ;)

  3. rybek0s

   rybek0s

   Tak z ciekawości... jak zgłosiłes to komuś to ktoś się tym zainteresował? Bo zastanawia mnie jak skomplikowane teraz będzie naprawienie takiej wpadki.

  4. piotrkusiu

   piotrkusiu

   Zgłosiłem właścicielowi firmy. Popatrzył na mnie jak na idiotę i sobie wyszedł :D

 4. No, w Hyperionie 13mm czyli te 38x były to bałwanki. Ale to nie okular do takich zabaw. Szkoda, że nie miałem coś w okolicy 11mm.
 5. Do jakiego powiększenia zszedłeś? Mnie epsilony Lutni udało się rozdzielić przy 50x tanim kellnerem w parze z SW 102/500. Kątówka lustro GSO 2".
 6. Problem, bo świecą wielkim reflektorem w ślepia i po czymś takim widzisz tylko kolorowe kręgi. Jedna z moich miejscówek jest na stanowisku archeologicznym więc raz myśleli że poluję tam na dziki.
 7. Veil ładny ale... przestań się już wygłupiać
 8. Sprawdziłem i rzeczywiście ma limit 30 min więc się nie nadaje do zasilania w terenie czy ATM.
 9. Do sprzedania mam używany UPS ACtive Power model Easy 600. UPS ma wstawiony nowy akumulator i jest sprawny w 100%. Ma też funkcję zimnego startu wiec bez problemu nadaje się na zasilanie w terenie- można zasilać bezpośrednio z niego albo zrobić sobie jakąś ATM walizkę zasilającą z różnymi gniazdami. Cena 80zł + wysyłka do paczkomatu 12,99zł.
 10. A wiecie, że już są teorie spiskowe dotyczące starlinków? :D

  1. Paether

   Paether

   Nie ma. To wszystko prawda.

  2. szuu

   szuu

   jak to „już” są? :P

    

 11. Zaraz ludzie zaczną się zastanawiać jaką długość fali ma mieć światło z czerwonej latarki bo przecież czerwień czerwieni nierówna i muszą być lepsze i gorsze... Jako wieloletni posiadacz Newtonów polecam pudełko po kliszy albo wersję delux czyli cheshire. Świecisz latarką do map i w 30 sek kolimujesz. Żadne lasery bajery.
 12. Madżdża Wszyscy będą się zastanawiać co to znaczy a mnie na lotnisku nawet pytali po czym sprawdzili na narkotyki.
 13. Mnie od kilku lat niczego nie brakuje - zaopatruję się na giełdach. Kiedyś kupowałem nowe (przez internet) ale zaczęły przychodzić rzeczy nowe w gorszym stanie niż te używane na giełdzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.