Jump to content

piotrkusiu

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  800
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

473 Good

About piotrkusiu

 • Rank
  Wega

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Giżycko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Te programy to stek bzdur jak Nibiru, płaska Ziemia czy trujący, niepalny sztuczny śnieg z Hiszpanii.
 2. Ten program jest schematyczny. W takim sensie, że stawiają jakieś założenie. Potem pytają się - a co gdyby to była prawda? No i dalej ciągną temat tak jakby to była prawda. Schemat: Czy kosmici mogli wybudować piramidy? Jeśli tak to w jaki sposób? No więc używali anty grawitacji, zmiękczania kamienia itd... Czy kosmici mogli stworzyć człowieka? Jeśli tak to w jaki sposób? Używali do tego zaawansowanej technologii genetycznej, kontrolowali ewolucję...
 3. Zwróćcie uwagę nie tyle na mróz co na wiatr. W sumie na kombinację tych czynników bo może się okazać, że stoicie w polu przy odczuwalnych -40*C
 4. O matko, jakie to fajne Szkoda, że niedostępne. Paczał ktoś na gotowce na aliexpress?
 5. No jak Ariane to będzie katastrofa. Stawiam 2 zł.
 6. Z tym nocnym oświetleniem wiosek, miasteczek i miast to jak z oświetleniem domu. Kto z nas oświetlałby całe noce cały dom razem ze strychem, piwnicą, schowkiem, garderobą i składzikiem? To byłaby niegospodarność najwyższego rzędu a jednak oświetlając całą noc wioskę gdzie pies z kulawą nogą nie przechodzi uważamy, że to normalne.

  1. Show previous comments  9 more
  2. szuu

   szuu

   zapalmy wszystkie światła żeby gwałciciele i mordercy nie roznosili wirusa! ^_^

  3. MateuszW

   MateuszW

   Tak, wychodzą i jak już zostało wykazane - gwałciciele gwałcą morderców, a mordercy mordują gwałcicieli - problemy same się rozwiązują :) 

  4. JaLe

   JaLe

   Czy Ktoś jest wstanie mi pomóc w sprawie napisania  projektu uchwały, aby w mojej gminie oświetlenie spełniało normy poprawnego oświetlenia? Proszę piszcie na PW.

 7. Możesz zaspokoić moją ciekawość i napisać w takim razie co to jest albo jakiej to nieścisłości w nomenklaturze się dopuściłem? A gdybyś jeszcze odpowiedział na moje pytanie to spotkałoby mnie niesamowite szczęście i radość ma byłaby niezmierna.
 8. Rozumiem, że cała ta instalacja solarna jest wpięta niejako przez gniazdko w istniejącą instalację w budynku/domu i zasila to co do tej instalacji domowej jest podpięte a jak zajdzie Słońce i wyczerpią się akumulatory to korzystamy z prądu z elektrowni zliczanej przez licznik. Dobrze rozumiem?
 9. A jak utrzymuje zadany V pod obciążeniem? Bo rozumiem, że ustawiałeś "na luzie".
 10. W nadchodzącym nowym roku życzę wszystkim udanego szczepienia :)

 11. Na firefox pod linuksem nie działa ale bez problemu ruszyło na chromium więc gdyby komuś nie szło to wie co robić
 12. No ale przecież taki wagon towarowy można napchać laptopami, komputerami, Syntami czy innym badziewiem, zaplombować i będzie to taki kontener na kółkach. Wagonów raczej nam nie brakuje, lokomotywy też mamy, tory są, po drodze morza żadnego nie ma a ponoć Chiny zapchane towarem jak niektórzy tutaj piszą.... To o co chodzi? Ewentualnie Antonow mógłby przylecieć.
 13. Jak to jest z tą pogodą, że jak przyjdą chmury to są tygodniami a jak czyste niebo to jeden albo dwa dni?

  1. Show previous comments  15 more
  2. Darek_B

   Darek_B

   A w górach chyba najlepszy grudzień od lat. W dolinach co prawda często mgła inwersyjna ale za to wyżej - bajka.

  3. astrokarol

   astrokarol

   Może i racja lkosz, że z czasem człowiek coraz bardziej wybredny. Tylko dlaczego aż tak ? :D U mnie serio, jest bardzo słabo. A wyjazdy na razie nie wchodzą w grę :/

    

  4. lkosz

   lkosz

   Na to i wszystkie inne pytania znajdziesz odpowiedź na wspomnianym obozie korekcyjnym :D

 14. To byłby najlepszy rok w handlu w komputerówce gdyby... było co sprzedawać.
 15. Nie tylko rynek astro. Komputerówka zdycha też. Brak laptopów (głównie tych tańszych), kart graficznych, procesorów, kamerek internetowych. Laptop na i3 sprzedawany na początku roku za 1799zł teraz jest za 2799zł i to refabrykowany - widziałem ceny z zamówień na marzec i ręce opadły... Zaraz pewnie zabraknie matryc (ponownie laptopy, TV) i pamięci półprzewodnikowych (dyski, pendrive, RAM).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.