Jump to content

piotrkusiu

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  697
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

355 Good

About piotrkusiu

 • Rank
  Procjon

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Giżycko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Eeeee... Wy tak na poważnie z tą wodą?
 2. Pamiętam kiedyś jak 16 lizałem. Dawne to czasy były... Ale alkohol się przydawał jak najbardziej.
 3. Tylko woda wytopiona z wnętrza lodowców pradawnych się nadaje a już najlepsza jest woda pobrana z jeziora Wostok ale strasznie droga.
 4. Z rana przeczytałem - "Tatry z Płaskowyżu Kaszubskiego"
 5. No jeśli nie chce być mafiozą VAT-owskim i działać zgodnie z prawem to nawet musi zapłacić należne podatki jak cło i VAT. Do tego dolicza marżę i mamy cenę finalną.
 6. Eeee tam... Liczyłem na porządne okulary a oni sam badziew sprzedają. Jakby taki ES 30mm 2" 82* był za połowę ceny albo Morpheus jakowyś. A tu jakieś WA 66 parę groszy taniej niż w PL i drożej niż używka na giełdzie.
 7. A podaj kilka przykładów tych szkieł od Pana Marka bo nic ciekawego nie mogę znaleźć w dużo niższej cenie niż w PL.
 8. Na prowincji czyli w Giżycku na necie LTE który wyciąga max 9 mega chodzi to zauważalnie lepiej, szybciej ładują się grafiki. Jest przyjemnie
 9. Potrzebne części były dostępne w https://www.teleskop-express.de//shop/ Okulary SW niedostępne w Polsce są do kupienia w https://www.astroshop.eu/ Filtry SW kupowałem w https://www.firstlightoptics.com/
 10. Ogólnie jako sklep to w porządku. Nie rozumiem natomiast dlaczego część sprzętu SW jest w delcie niedostępna i muszę robić zakupy u Niemców czy Anglików (Filtr SW UHC czy Skywatcher Aero 2") To samo z dostępnością części serwisowych do SW- nie ma i nie wiadomo czy będzie (u sąsiadów dostępne od ręki).
 11. Bo my jesteśmy wesołą kompaniją:
 12. Jak widać nie tylko. Brawo Ty
 13. A bez 2x barlow lens to samo? Obserwujesz na zewnątrz a nie przez okno? Wyciąg chodzi góra - dół jak kręcisz? Zrób zdjęcie jak to masz włożone w wyciąg do obserwacji.
 14. Pewnie wszelkie przejściówki zostały umieszczone w wyciągu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.