Skocz do zawartości

TEGO JUŻ ZAWIELE !!!


Bobi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam i czytam i natrafiłem na stronkę firmy "U" i jak zobaczyłem ich wyciąg do tego nowego dziadostwa N/C 270/1??? to tak pomylałem hmm... skąd ja to znam ( ten wyciąg ) i już wiem czy ten wyciąg wam nie przypomina częściowo wyciągu ASTROKRAK :twisted: Janusz zrób coś z tym bo zaniedługo to będą od ciebie teleskopy w całości kupowali i po obklejeniu sprzedawali :mrgreen: :wink: :roll:

 

 

P.S. Wyciąg astrokrak i tak 100 razy lepiej wygląda :mrgreen:

tego juz zawiele.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym złego? Jeśli umowa pomiędzy firmami dopuszczałaby "przemarkowanie" to sprzedaż pierwotnego producenta by rosła!

Zastanawia mnie CZĘŚCIOWE PRZYPOMINANIE. Czy to znaczy że jest PODOBNY? Czy wizualnie identyczny?

Każdy wyciąg CZĘŚCIOWO PRZYPOMINA inny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

No cóż, do jakiegoś wzorca trzeba nawiązać, nie potrafią chłopcy skopiować Teca czy WO niech kopiują nasze, nie są zastrzeżone wzorem użytkowym i każdy może je sobie robić jeśli tylko chce i potrafi, to nasza firmowa polityka otwartości i jej pierwsze owocne skutki :wink:

O skopanym designie z tą okrągłą podstawą nie wspomnę ale jak widać każdy orze jak może jeden lepiej drugi trochęgorzej :wink:

Nie powiem abym był tym szczególnie dowartościowany tym faktem :roll: najpierw Papa zaczyna hucznie produkcje wyciągów z naszego projektu, teraz U... nas kopiuje ale z drugiej strony to świadczy o pewnym wyznaczonym przez nas od lat polskim standarcie wyciągów ktory udało się nam na rynek wprowadzić i ilość powstajacych klonów przynosi nam tylko dodatkowy zysk medialny więc niech je tłuką na nasz obraz i podobieństwo ku dalszemu rozwojowi naszej firmy 8)

 

Ps. Wygląda że do fotek reklamowych "Bracia" kupili je u nas przez podstawioną klientkę z Bielska, kupiła na jesieni od razu kilka wyciągów teraz już mam pewność bo wtedy tylko domniemałem gdzie trafią :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cygnus chodzi tu o wygląd najłatwiej pożnać że to wyciąg Astrokrak po tej kostce która trzyma ośke :| Najlepsze jest to ze widać w miejscu gdzie jedna rurka wchodzi w drugą - biel - chyba te wyciągi są obklejone, a nie wymalowane ( albo tak się światło odbija ) :roll: Janusz co do stopki to lepiej się nie wypowiadać na ten temat bo jak znam "U" to pewnie jakiś odlew alu :mrgreen: Prosze zwrócić uwagę na tą piekną redukcje 2" na 1.25" :buahaha: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.