Skocz do zawartości

FAQ dla download naszego forum


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

Ponizej znajdzecie krok po kroku opis pobrania pliku z DOWNLOAD naszego forum.

 

Kolejnosc grafik odpowiada kolejnym krokom w forum.

 

Idziemy do download.

1.jpg

 

Wybieramy sekcje.

2.jpg

 

Tutaj widac menu sortowania zalacznikow w download. System domyslnie pokazuje tylko 5 plikow. Aby zobaczyc pozostale (jezeli jest ich wiecej niz piec w sekcji) nalezy, albo zwiekszyc ilosc pokazywanych plikow (pierwsza lista w duzym okregu), albo przeklikac sie na kolejne zakladki (maly okrag)

3.jpg

 

Wybieramy intersujacy nas plik

4.jpg

 

Jestesmy na substronie wybranego pliku.

 

1 - tu zobaczymy screena (fragment mapy, glowne okno programu, fragment grafiki etc.)

2 - tu znajdziemy post informacyny generowany przez automat wczasie podpinania nowego pliku do download (mozemy zglosic w nim ew. uwagi itp.)

3 - tu mozemy na szybko ocenic pobierany plik (skala od 1 - beznadzieja, do 5 - the best)

4 - tu znajdziemy pomocna dokumentacje

5 - TO NAJWAZNIEJSZY PUNKT tu wyrazamy zgode na warunki licencji wystawiane przez forum (bez zgody nie pobierzemy pliku; chcesz plik - potwierdz licencje kliknieciem)

6 - tu mozesz wyslac komentarz do pliku ktory pracowicie wklepales w oknie powyzej.

5.jpg

 

Jezeli potwierdziles kliknieciem licencje, zobaczysz taki oto przycisk - pod nim znajdziesz plik do pobrania

6.jpg

 

Ostatnia czynnosc - zapisanie pliku.

7.jpg

 

Jezeli dalej sa jakies watpliwosci prosze zglaszac je na tym watku. Bede wyjasniac publicznie co zaoszczedzi czasu mnie i innym userom forum.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Hans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chce pobrac pliki ale pojawia mi sie takie cos :

 

Wiadomość forum

Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.

 

Napotkane błędy:

You have accessed this file from a link not on this site. Anti-leech is in effect, and you must download the file directly from this site and not from a link found on another site.

 

A jestem normalnie zarejestrowany i zalogowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce pobrac pliki ale pojawia mi sie takie cos :

 

Wiadomość forum

Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.

 

Napotkane błędy:

You have accessed this file from a link not on this site. Anti-leech is in effect, and you must download the file directly from this site and not from a link found on another site.

 

A jestem normalnie zarejestrowany i zalogowany?

 

Daj mi na PW info co zasysales. Obmacam i powalcze. Jak wyjdzie co jest przyczyna opisze na watku jak z tym walczyc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Download jest nie aktywny wlasnie ze wzgledu na probe naprostowania jego mechanizmow. Dostalem pod koniec zeszlego tygodnia info. ze ruszy na dniach. Na nowej wersji engine'u forum ma byc lepiej, jezeli chodzi o problemy z pobieraniem plikow. Jezeli potrzebujecie czegos z download'u "na wczoraj" to prosze o info na PW z nazwa pliku i adresem @ do wysylki. Mam kopie wszystkich plikow z bazy. Oczywiscie nie mozecie sobie teraz ot tak poprzegladac download'u forum, ale jezeli traficie na linki w postach watkow, to prosze o ctrl+c -> ctrl+v, powinienem je bezblednie powiazac.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

witam

 

jest jakis problem z dzialem download po prostu nie wyswietla nic zadnych kategori ani plikow jak wybieram Your Downloads to pokazuje liste tego co juz sciagalem ale jak klikam na cokolwiek to wyswietla You Do Not Have Permission To View Files In This Category. hmm ciekawe czy to jakies nowe ograniczenie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.