Skocz do zawartości

Sbig ST2000XM plus filtry


Patrix

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaje komplet jak na zdjęciu, czyli ST2000XM, zestaw filtrów LRGB, filtr Baader Ha, adapter do mocowania obiektywów Canon razem z trzema szufladami na filtry 1.25", zasilacz sieciowy plus zasilacz na 12v, walizka i papiery. 

Kamera ma już swoje lata, ale dalej działa bez zarzutu. Jak to na Sbiga przystało posiada kilka uwalonych kolumn, które bez problemu usuwają się podczas kalibracji. Posiada drugi czip do guidowania, więc odpada problem z drugą kamerką i zewnętrznym guiderem i to wszystko po jednym kablu USB.  Co ciekawe, kamera ma możliwość podłączenia chłodzenia wodnego, które w ciepłe noce potrafi obniżyć temperaturę o kolejne stopnie. 

Pełna specyfikacja kamery znajduje się tutaj -http://www.company7.com/library/sbig/sbwhtmls/st2000xm_new.htm

Załączam kilka ostatnich zdjęć, które robiłem przez Redcata w marcu i kwietniu.Cena za ten zestaw jaka mnie interesuje to 2600zł z wysyłką po mojej stronie. Mogę również dojechać w jakiejś sensownej odległości od Bielska-Białej.

IMG_0042.jpg

IMG_0040.jpg

IMG_0041.jpg

IMG_0043.jpg

IMG_0045.jpg

Sadr_HaRGB.jpg

Sadr_mozaika.jpg

Traba_HaRGB.jpg

Amelican_mozaika.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.