Skocz do zawartości

cena mt-800


adamsz12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Skąd się bierze tak niska cena MT-800 w Astrokraku. Na www.soligor.com jest ok 900 euro i bez żadnych dodatków tylko tuba i statyw, bez okularów, tylko z szukaczem.

Szkoda że nie ma dokładnego opisu oferty soligora w astrokraku na www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Skąd się bierze tak niska cena MT-800 w Astrokraku. Na www.soligor.com jest ok 900 euro i bez żadnych dodatków tylko tuba i statyw, bez okularów, tylko z szukaczem.

 

Jezu! ludzie, ale macie problemy! ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i u nas nie Niemcy. Wejdziemy do UE to będzie 900 EURO :(

 

Otóż to! Szkoda, że nie ma ruchów robaczkowych w kierunku wzrostu płac...ehhhhh...ale to już zadanko naszych rajców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłem MT750 w Astrokraku i z tego powodu interesowałem się cenami. Jakiś gość na aukcjach oferował MT800 za 2300 ( chyba tyle samo co nowy w Astrokraku) i twierdził, że niedawno go kupiłł w jakimś hipermarkecie za więcej niż 3200 zł.

Czyli hipermarket też sprzedaje poniżej ceny sugerowanej (3200 zł to i tak mniej niż 900 euro). ;D ;D ;D

 

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu w MediaMarkcie widzialem model ' mt-800/8" E ' za ok 4K zl a w grudniu ubieglego roku kupilem go z przeceny za niecale 2,3K zl(prawie niewidoczne wgniecenie na tubusie i brak 1-nej sruby)

C:zdjecia18czerwca2003mt800e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

No to teraz skończą się dziwne pytania czemu te teleskopy sprzedajemy tak drogo, bo okazuje się że mamy je najtaniej w Europie, warto było postarać się i ominąć zbędnych pośredników ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.