Skocz do zawartości

[s] Sky-Watcher MAKSUTOV 180/2700 (przeczytaj, piękny stan!)


Marcin_G

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż trafia mój dotychczas największy katadioptryk, tak zwany  "Big Mac" czyli Sky-Wacher 180/2700.

- jestem pierwszym właścicielem, kupiony kilka lat temu osobiście w salonie DeOp w Warszawie. Z teleskopem jest nadal jego oryginalne pudło tekturowe z wkładkami styropianowymi

- teleskop super zadbany, dopieszczony, bezwypadkowy, mały przebieg, garażowany, od starszego pana. Wizualnie / mechanicznie / optycznie - w zasadzie jak nowy

- powłoki zwierciadeł i menisku w nienagannym stanie, żadnych rys, kurzu, wad fabrycznych itp.

- kolimacja optyki idealna (co potwierdziły zdjęcia Jowisza w mijającym sezonie)

- dwie stopki szukacza (np do szukacza 50mm o lasera lub szukacza i guidera)

- aktualnie z tyłu założony jest budowany przeze mnie motofocus. (zasilanie 4xAA, 3 prędkości pracy, napęd przez przekładnie ślimakową i przekładnie pasową. Ręczne ustawianie ostrości nadal możliwe. Cena z motofocusem: + 200 zł

- teleskop NIE MA wady kiwającego się zwierciadła głównego.

- Z tyłu redukcja SCT-2"

- Gratis dokładam redukcję SCT-T2, aby fotografować lustrzankami / bezlusterkowcami

 

Jedyny powód sprzedaży - przesiadka na SCT 10" :)

 

Cena: 4000 zł, preferuję odbiór osobisty, mogę dowieźć go w promieniu 120 km od Łodzi na ustalonych warunkach

FX309790.JPG

FX309791.JPG

FX309792.JPG

FX309795.JPG

FX309796.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.