Skocz do zawartości

Mini montaż paralaktyczny - Move Shoot Move


dominiksito

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Jako część odkurzania rupieciarni w dobre ręce za rozsądną cenę oddam mini montaż paralaktyczny MSM.

Wszystkie informacje na jego temat można uzyskać tutaj: https://www.moveshootmove.com/

 

Jeszcze za czasów mojej zabawy w astro wziąłem go w plener dwukrotnie, po czym dałem sobie jeszcze rok na ewentualne pobawienie się.

Jak się okazało ten moment nigdy nie nastał więc rozsądnie będzie dla niego poszukać nowego właściciela.

 

Opcja zestawu: Montaż + klin + lunetka (w chwili obecnej cena 1400zł na oficjalnej stronie)

 

Co jest oczywiste jest to mini sprzęt z ograniczonymi możliwościami, więc jego rozsądne wykorzystywanie ogranicza się do lekkich zestawów (do 3kg), oraz szerokich ogniskowych (max 50mm na pełnej klatce). Maksymalne użyteczne czasy na 50mm jakie udało mi się osiągać to 4 minuty na 50mm, ~10 minut na 24mm. Tak więc demonem dokładności on nie jest, ale nie ma się co dziwić gdyż jego waga jest niezauważalna :) Idealny sprzęt na treking w góy, gdzie montaże typu SkyWatcher Star Adventurer już stanowią o niemałym obciążeniu :)

 

Zapraszam do zakupu, cena za zestaw 700zł

IMG-4761.jpg

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.