Skocz do zawartości

Skywatcher Evostar 72ED


smopi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam do sprzedania tubę Skywatcher Evostar 72ED. Sprzętu chyba nie muszę specjalnie opisywać, bo jest wszystkim doskonale znany. Kilka informacji na temat posiadanego egzemplarza:

  • jestem pierwszym właścicielem, teleskop został zakupiony w teleskopy.pl w czerwcu 2020,
  • w komplecie jest wszystko co było w zestawie: OTA, skrzynka transportowa, przedni i tylny dekielek, osłona na pokrętło mikro ruchów, obejmy + dovetail i kluczyk do skrzynki,
  • cały zestaw jest w stanie sklepowym, praktycznie bez widocznych śladów użytkowania. Nawet na oryginalnej szynie montażowej jest tylko kilka niewielkich śladów, bo używałem innej dłuższej szyny, a oryginalna leżała w skrzyni,
  • preferuję odbiór osobisty w Trójmieście, jeśli nie będzie takiej możliwości to wysyłka kurierem. Jednak w tym drugim przypadku zastrzegam sobie 2-3 dni od daty zapłaty na przygotowanie przesyłki,
  • cena zestawu: 1450 zł + koszt przesyłki.

Zamieszczam kilka zdjęć.  Jeśli potrzebne są jaszcze jakieś, bardziej szczegółowe, to proszę o kontakt na PW.

 

 

pic4.jpg

pic3.jpg

pic2.jpg

pic1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.