Skocz do zawartości

Dziś BOKS - Gołota.


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś znowu trochę boksu na żywo.

Najpierw wprawka relacja w POLSACIE - m.in. walka Dawida Kosteckiego "Cygana"

i Zegan walczył w Zdzieszowicach z Tanzańczykiem Chaurembo Palasą.

Wszyscy nasi wygrali.

Dalej już nasz Andrzejek i Tomaszek

Cytat z Onetu:

"Gala boksu w Chicago wzbudza u polskich kibiców spore zainteresowanie. Walki Tomasza Adamka i Andrzeja Gołoty pokaże stacja TVN. Boks zagości także na antenie Programu 1 Polskiego Radia - pisze "Przegląd Sportowy".

 

"W programie pokażemy trzy walki. Już o godzinie 2.45 rozpoczniemy transmisję z pojedynku Adamka z Briggsem. Po nim widzowie zobaczą starcie w kategorii junior-cięzkiej Davis - Jones, a około 4.40 powinna rozpocząć się walka Gołoty" - powiedział Robert Wichrowski, który będzie gospodarzem programu w stacji TVN.

 

O godzinie 3.00 boks zagości także na antenie Programu I Polskiego Radia"

Liczę , że mój kolega Piotr Z. będzie oglądał ze mną na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać pojedynek Kosteckiego na Polsacie i czekam na galę boksu z Chicago. Za nic bym nie przepuścił takiego widowiska.

I jak zwykle po "boksowaniu w tv" w poniedziałek w moim klubie wszycy będziemy się entuzjazmować tym ponownie. Jeden z moich trenerów jest bardzo poważnym zawodnikiem z dużą wiedzą teoretyczną i ogromnym doświadczeniem - słuchając go (gdy omawiamy walkę) zawsze dowiaduję się czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gołotę nie wierzyłem więc spokojnie poszedłem spać chwilę po północy. Ale że będzie taka kompromitacja to nie przypuszczałem. Myślałem, że jednak na zakończenie kariery ambicja pomoże mu coś pokazać.

 

Myślę, że to też sygnał dla Tigera, żeby jednak nie wracał na ring rozmieniać sławę na drobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale mnie to nie martwi. Nigdy nie życzyłem mu dobrze po tym jak zmasakrował tego bogu ducha winnego człowieka w knajpie. Potem uciekał za granicę i wracał za wstawiennictwem Kwaśniewskiego w glorii wielkiego Polaka - narodowego bohatera. Kompletna kpina. Tak to są równi i równiejsi. A czasem żeby być tym równiejszym wystarczy dobrze walić po pysku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czasem żeby być tym równiejszym wystarczy dobrze walić po pysku :(

 

No właśnie, podobnie napisałem na a4u. A sam pamiętam, żeby zasłużyć na szacunek kilku palantów w różnych szkołach, musiałem najpierw trochę nimi wstrząsnąć (czytaj: zlać po mordzie), ale wcale mi się to nie podoba. A tu ludzi, którzy dzięki obijaniu innych dochodzą do pieniędzy, kreuje się na bohaterów narodowych. Żenujące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważcie, że jednak nie każdy możę zostać mistrzem wagi ciężkiej. Umiejętność lania gości w knajpie nie wystarczy - widocznie nasz bohater o tym nie wiedział.

Na a4u Henryk napisał, "...I jeszcze robi się bohaterów narodowych z takich półinteligentów." Tam zapomniałem dodać: bohaterem to by został, gdyby został (mistrzem). Jako półinteligent, aż tak wysoko już się nie wdrapał :D

Czyli boks to nie jest sport dla debili mających mocne pięści, tacy są twardzi na dyskotekach w remizie :szczerbaty:

A taki Grzegorz Proksa - sympatyczny, inteligentny chłopak. Może dlatego tak dobrze mu idzie? Mam nadzieję, że zajdzie bardzo wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt długo miałem wyrozumiałość dla Gołoty , czekaliśmy wszyscy na sukces ponad 10 lat . Niech idzie na ryby lub kupi sobie dobry teleskop . W boksie zawodowym jest przegrany .

 

Darek Michalczewski to przynajmniej kosił lewym prostym . To był mistrz nad mistrze ale też nie powinien już walczyć , koniec latka lecą .

 

Mamy młodych zdolnych pięściarzy , poczekajmy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.