Skocz do zawartości

[S] TeleVue Powermate x2 2"


grztus

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam soczewkę powiększającą TeleVue Powermate x2 w wydaniu 2".

Stan doskonały, cena 1400 PLN bez możliwości negocjacji.

Zakupiona w teleskopy.pl w maju 2021. Pełen zestaw sklepowy.

 

Mocowanie 2" oraz 1.25" w ogóle nie używane, gdyż soczewkę zakupiłem stricte do zdjęć (samolotów i stacji kosmicznej, nie prowadziłem nią astrofotografii, bo nie mam montażu z napędem).

Do soczewki zaprojektowałem i zakupiłem usługę wykonania przejściówki z gwintem M48 (oryginalna, czyli TeleVue PTR 2200, ma gwint T2 i nie pokrywa pełnej klatki, ta z gwintem M48 radzi sobie znacznie lepiej - zdecydowanie mniejsze winietowanie na FF). Ten dodatek, widoczny na zdjęciu pierwszym po prawej stronie, jeżeli ktoś będzie chciał go nabyć, jest dodatkowo płatny - 250 PLN przy zakupie zestawu z Powermatem (poza zestawem nie sprzedam, dopóki nie znajdzie się chętny na soczewkę).


Gdyby ktoś chciał nabyć, również widoczną na zdjęciach, przejściówkę William Optics M48/Canon EF, to mogę ją sprzedać za kolejne 100 PLN.

Na pierwszym ze zdjęć (po lewej stronie) jest też przejsciówka do TeleVue Parracora 2", o nazwie CWT-2070. Gdyby ktoś był nią zainteresowany, to sprzedam ją odrębnie za 200 PLN.
 

TV_9.jpg

TV_7.jpg

TV_4.jpg

TV_5.jpg

TV_3.jpg

TV_8.jpg

TV_6.jpg

TV_2.jpg

TV_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.