Skocz do zawartości

ZWO ASI 485 praktycznie nowa


KrisJot

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

sprzedaję swoją kamerkę ZWO ASI 485 (komplet ze wszystkimi kabelkami i noskiem, to co na zdjęciach). Jest to świetna kamerka planetarna, ale i do mniejszych DS'ów się nada. Jestem pierwszym właścicielem.

Kamerka w stanie praktycznie jak nowa, optyka czysta, na gwarancji (kupiona pod koniec marca w tego roku - posiadam dowód zakupu).

Nie mam fotek z kamerki, ponieważ jeszcze składam swój zestaw, ale tutaj i tutaj są ciekawie opisane testy, którymi kierowałem się przy jej wyborze.

Do kamerki można w prosty sposób dołożyć chłodzenie, tak jak to zrobił do bliźniaczego modelu jeden z Kolegów z naszego forum - link.

Sprzedaję ponieważ trafiłem na swoją, mam nadzieję już docelową kamerkę ZWO ASI 533 MC -> o ile w naszych hobby coś takiego istnieje,  jak docelowy sprzęt:-) .

Cenę daję atrakcyjną z uwagi na okoliczności, interesuje mnie 1350+KW.

1662841187228.jpg

1662841187203.jpg

1662841187243.jpg

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedCata nie mam, pytanie czy chcesz avikować, czy też focić DS'y. Wariant najprostszy, czyli avikowanie, bez reduktora nie wymaga nic poza tym, co jest w zestawie z kamerą. Nakręcasz nosek na kamerę i wsuwasz do wyciagu (przetestowane). Do focenia DS'ów użyłbym reduktora (piszę w moim APO) odpowiednio dobranych złączek wraz AOG.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.