Skocz do zawartości

Neostrada 128x2


Rekomendowane odpowiedzi

A limitu z 7GB nie mogli już zwiekszyć (chociaż do 15)? Co z tego że śmiga 2 razy szybciej jak 7 GB to sie w ciagu tygodnia szarpnie. Ale teraz chyba jest jakas promocja na neo 512 na 60 dni bez ograniczeń od 1 września:

 

http://www.tp.pl/dom/co_nowego/neostrada512_taniej/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A limitu z 7GB nie mogli już zwiekszyć (chociaż do 15)? Co z tego że śmiga 2 razy szybciej jak 7 GB to sie w ciagu tygodnia szarpnie.  ............

 

Dla jednych to mało, dla innych dużo ( nigdy nie przekroczyłem więcej niż 2 GB w miesiącu ) opcja 128 jest dla ludzi korzystających z poczty lub przeglądarek www, kto chce komfortowo ściągać duże ilości danych musi wykupić neo512 lub wyższą.

 

pozdro

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"522.20kbps, możesz ściągać z szybkością 65.28 KB/sec. z serwera 4web.pl"

Mam Neo512 jakieś dwa miesiące... Co ciekawe wogóle nie zrywa :rolleyes:

Co do instalacji - po zamówieniu usługi, dwa dni później przyszedł facet, wziął skrzyke ISDN, przestawił sygnał na analogowy i poszedł. Następnego dnia neostrada była do odebrania w telepunkice. Czyż nie dziwne? :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czytajac grupe alt.pl.neostrada - natrafilem na taki link:

http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=h_promocje_tekst&p1=25304

W skrocie:

"Zostań z neostradą tp na 24 miesiące!

Nie masz jeszcze neostrady tp? Korzystasz z neostrady tp o

pcja 128 lub opcja 512 i kończy Ci się umowa?

A może właśnie korzystasz z promocji "Lato z neostradą tp"? Jeśli choć na

jedno

pytanie odpowiedziałeś "tak", skorzystaj z promocji "Zostań z neostradą tp

24 miesiące!"

 

Dopasuj neostradę tp do swoich potrzeb

Jeśli nie masz jeszcze neostrady tp lub korzystasz z neostrady tp opcja 128,

w ramach promocji

możesz podpisać umowę na 24 miesiące i zdecydować, z jakiej opcji neostrady

tp będziesz korzystać:

 

Możesz wybrać neostradę tp opcja 128 za 49 zł (59,78 zł z VAT), lub

neostradę tp opcja 512 za 69 zł (84,18 zł z VAT) miesięcznie."

Edytowane przez r.ziomber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję!

 

Ale powiedz, proszę: CO MASZ? Jaki lepszy i przyjaźniejszy dostęp? Nie chce mi się wierzyć że na złość TEPSA postanowiłeś NIE MIEĆ DOSTĘPU DO INTERNETU.

 

Pozdrawiam - Miłek :Salut:

 

 

Cześć !

 

Ma Ideę Internet. Płacę za nią 120 zł miesięcznie, ale za to mam ten komfort, że mam dostęp do netu wszędzie tam, gdzie jestem z moim laptopem (no i oczywiście tam, gdzie Idea ma zasięg).

W większości miejsc mam prędkość rzędu 13 - 16 KB/s (tam, gdzie jest transmisja po EDGE), są miejsca, gdzie transmisja odbywa się po GPRS-ie; wtedy prędkość wynosi 4 - 5 KB/s (ale wg posiadanych przeze mnie informacji przed połączeniem Idei z Orange wszystnie nadajniki Idei maja być wyposażone w możliwość komunikacji po EDGE-u).

 

I jeszcze trzy ciekawostki na temat TEPSY z mojego doświadczenia:

- po kilku moich interwencjach, a szczególnie dwóch ostatnich, kiedy wydarłem się na osoby w błękitnej linii, które NIC nie są w stanie zrobić oprócz wpisania mojej proźby do systemu, zdjęto mi kabel telefoniczny znad ogródka, cała operacja trwała 5 minut

- mimo, że z TPSA rozwiązałem umowę i zastrzegłem moje dane osobowe dalej otrzymuję debilne informacje

- TPSA wyliczyła, że naliczono mi zbyt dużą kwotę na ostatnim rachunku - przysłała mi informację, że kwota ta zostanie zrekompensowana przy kolejnym rachunku (ciekawe jak, skoro następnego rachunku już nie będzie?)

 

Dla mnie TPSA jest firmą tkwiącą w czasach głębokiego socjalizmu. Z mojego punktu widzenia traktują klienta (przynajmniej mnie) jak petenta. Poza tym odbieram przepływ informacji w TPSA jako beznadziejny i bałaganiarski. I w końcu dla mnie TPSA jest firmą bardzo drogą - taniej jest w moim przypadku używać komórkę!!!

Mam komórkę i abonament w Erze w wysokości 30 minut z rozliczaniem jednosekundowym, za który płacę 25 zł brutto. TPSA oferowała mi abonament 60 minut z rozliczaniem jednosekundowym za 60 zł brutto. Niech się schowają ze swoją ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć.

Przypominam temat bo właśnie dzisiaj podniesiono mi transfer z 128 do 256. :banan:

Poniżej test z www.test.4web.pl

4WEB - Test szybkości połączenia z serwerem

 

 

Obecnie szybkość Twojego łącza mierzona do serwera 4WEB.PL wynosi:

 

265.40kbps

 

możesz ściągać z szybkością 33.18 KB/sec. z serwera 4web.pl

 

pozdro

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buehehehehehe

 

 

Obecnie szybkość Twojego łącza mierzona do serwera 4WEB.PL wynosi:

 

2.15 Mbps

 

możesz ściągać z szybkością 275.08 KB/sec. z serwera 4web.pl

 

 

:szczerbaty:

 

co wy na to ?

 

EDIT:

 

Tutaj macie screen wykonany przy drugim teście:

http://img429.imageshack.us/img429/293/test8ug.jpg

Edytowane przez piotrusb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.