Skocz do zawartości

Pomozcie Astromaxowi !!!!!!!!!!!!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Boze pomozcie !!!!!!!!

Poszukuje kasy na wyjazd na European Symposium on Occultation Projects (ESOP - Europejskie Sympozjum Obserwacji i Przewidywania Zakryc).

Zaproszenie dostalem juz w styczniu i zawsze moje wyjazdy sponsorowalo miasto i para prezydencka.

W tym roku jakos nie odpowiadaja na moje listy i wnioski mimo wielu pism polecajacych nic nie moge zrobic.

Koszta tym razem nie sa duze w porownaniu do ESOP w Neapolu czy Barcelonie bo te kosztowaly mnie ok. 7000 za tydzien konferencji. Tegoroczny ESOP to koszta ok. 4000 z czego sam moge na dzien dzisiejszy pokryc 1000 !

Na dodatek organizatorzy obiecali mi, ze jesli przyjade na ESOP to Ci oplaca mi pobyt u nich na kilka dni przd konf. po to bym mogl troszke poobserwowac na ich teleskopie 1.21m, a jest to ostatni tydzien sierpnia - opozycja Marsa!

Przyjeli juz do programu moje referaty i plakat !!!

Moze macie jakis pomysl jak zdobyc brakojaca kase.

Ja wiem ze to moze glupie bo przeciez kazdy chcial by miec 3000 pln ale moze macie jakies pomysly.

Napisze tylko, ze nie moge sie juz ubiegac o granty w nastepujcych fundacjach bo juz je od nich dostalem (indywidualnie czy zbiorowo):

Fundacja Batorego, Buchnera, Olerndlera, Bayer, Karpinskich, TVP, Wspolpracy Polsko Niemieckiej, Krola Hiszpanii.

A tak nawiasem mowiac to na szukanie w fundacjach za pozno (chyba, ze ma sie znajomosci)

Wiem, ze to ogolnie pozno ale miasto obiecywalo mi, ze kase dostane jednak nic mi nie odpowiadaja a zawsze o tej porze mialem kase na koncie!

Pomozcie ludzie swymi pomyslami!

POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam

Pawel Maksym - astromax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa Pawle :- :- :-,

 

ja na Twoim miejscu uderzyłbym, o ile jest jeszcze czas, do kilku najprężniejszych łódzkich firm (pamiętaj tylko prywatnych ;D ;D ;D) i próbował im coś wyklarować. Zapewne znasz takowe, zbierz więc do kupy dokumentację Twoich osiągnięć i przedstaw ją jakiemuś decydentowi.

 

A może rzuć hasło do lokalnej telewizji albo prasy, że poszukujesz sponsora na wyjazd...

 

Piszesz, że masz 1000 i brakije Ci 3000, hmmm w ostateczności to musiałbyś wziąć kredyt i potem przez rok go spłacać :- :- :-

 

Przemas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na http://astronomia.pl/ogloszenia/index.php znajdziesz ogłoszenie z 20.06.2003 :

"Ufunduję udział w obozie astronomicznym w zamian za prowadzenie astronomicznej strony internetowej. Możliwa także współpraca długookresowa. Kontakt - Wioletta Mróz - viola2@op.pl

E-mail: viola2@op.pl "

Ciekawe prawda? POdejrzewam, że kwota to raczej (na pewno) kilkaset zlotych...ale spróbować warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.