Skocz do zawartości

Nowe Technologie


Rekomendowane odpowiedzi

wycinałem?? a które??

 

widzisz, Ty wchodzisz na forum raz na tydzień i prawie zawsze trolujesz,

więc coraz bardziej się zastanawiam, czy jednak tu, nie przyjąć tej samej metody,

więc jak nieznasz tematu, to się lepiej nieodzywaj

 

Wycinałeś choćby TO - zobacz ten zlepek po twoim wycinaniu.

sumas jak nie pamiętasz to pewna reklama radiowa poleca w takiej sytuacji Bilobil, chybaże pamiętasz tylko kłamiesz to wtedy nie stosuj bo nie pomoże.

 

I wyluzuj bo zaczynasz się kompromitować.

 

No cóż zbig nie mam tak radykalnych poglądów ale wszystko przychodzi podobno z wiekiem wiec przyjmuję zaproszenie do klubu. :Beer::Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, nie wycinałem tylko przeniosłem te posty

i z tego topika, też je przeniosę w tamto miejsce,

bo zaśmiecasz swoimi insynuacjami ten wątek,

a jak cierpisz na jakąś manię prześladowczą, to edytuj po prostu swoje posty i wtedy bedziesz miał pewność, czy ktoś je Ci je wycina, czy nie, bo zawsze zostanie ślad

 

a że masz mi za złe, że zamknąłem dział HITech, w którym byłeś moderatorem, a w którym nawet palcem nie kiwnąłeś, zeby go rozwinąć, świadczy to tylko o twoich kompleksach rozkapryszonego dzieciaka, żeby tylko dopiec osobie, która do tego doprowadziła, a zawsze to robisz, kiedy coś na forum się dzieje,

więc jesteś po prostu trolem

i już niemam ochoty z tobą prowadzić żadnej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uspokójcie się bo zaraz będzie rzeźnia...

 

 

czytam to i czytam i wygląda mi na to że zawiązuje się sojusz przeciw Sumasowi... a to jest złe! :huh: dajcie mu spokój, wiem że nie łatwo jest samemu moderować forum, sam tego doświadczam, więc... proszę skończcie...

 

co do Radka... gadałem z nim trochę kiedyś na gg i było ok... jednak będę obiektywny i jeśli to co Sumas napisał, że wykorzystuje galerie jako własny serwer zawalajac zdjęciami które pokazuje gdzie indziej... to naprawdę zasługuje na bana...

 

jednak rzeczą ludzką jest wybaczać... a może ktoś z tej "koalicji" pogada z Radkiem? może mu nie zależy? myślę że gdyby przeprosił można byłoby zapomnieć (no i usunął te zdjęcia!)

 

wiem że mój głos sie nie liczy.. no ale musialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem:

To szkoda że siedzisz na forum 20godz na dobę wycinałeś posty a jakoś to ludzie potrafili zauważyć

ty napisałeś:

no widzisz, nie wycinałem tylko przeniosłem te posty

 

Wyciąłeś je z wątku i przeniosłeś przecież nie pisałem że usunąłeś. Co sie jeżysz na mnie.

 

A o HiTech nie mam żalu tak sie składa że dzień przed likwidacją HiTechu napisałem do Adama prośbę o usuniecie uprawnień moderatora napisałem mu też dlaczego.

 

a zawsze to robisz, kiedy coś na forum się dzieje,

więc jesteś po prostu trolem

 

Biedaku znowu sie kompromitujesz a jeśli uważasz że nie to dawaj linki moich ataków na wszystko co nowe na forum a nie ściemniaj.

 

O a teraz to już zupełnie nie mogę pisać w temacie "granice Hyde Parku ". Napisałem przed momentem post ale sie nie pojawił, czyżby zostało włączone moderowanie moich postów, e sumas by tego nie zrobił to pewnie problemy techniczne B)

W innych tematach też blokada :banan:

Edytowane przez mario2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.