Skocz do zawartości

Pikacz - programowalny pilot do Canona


kkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Mam do sprzedania kolejny już pikacz do Canona (testowany z 350D) - programujesz czas ekspozycji (co 5 sekund, maksymalnie 995), ilość klatek (od 1 do 99), naciskasz start i pilot wykonuje zaprogramowaną serię zdjęć informując o postępach pikaniem. Wyświetlacz podświetlany. Bateria w pikaczu nowa (9V), przewód do podłączenia z aparatem długości 2,5 metra. Cena 150zł.

 

IMG_4671.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikacz jest właśnie takim pilotem z programatorem do Canona, który automatycznie robi serię zdjęć o zadanym czasie ekspozycji i ilości klatek.

Kupiłbym to cudo ale nie wiem jak tym się posługiwać. Czy możesz mi podać krótką instrukcję obsługi.

 

Tosiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 3 przyciski, od lewej zaczynając przycisk "+", "-" i "OK". Włączasz pikacz, przyciskami +/- ustawiasz czas ekspozycji i potwierdzasz za pomocą "OK", następnie tak samo postępujesz z ilością klatek, naciskasz "OK" i rozpoczyna się zaprogramowana sekwencja. Wszystkie informacje pokazują się na bieżąco na wyświetlaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 3 przyciski, od lewej zaczynając przycisk "+", "-" i "OK". Włączasz pikacz, przyciskami +/- ustawiasz czas ekspozycji i potwierdzasz za pomocą "OK", następnie tak samo postępujesz z ilością klatek, naciskasz "OK" i rozpoczyna się zaprogramowana sekwencja. Wszystkie informacje pokazują się na bieżąco na wyświetlaczu.

Rezerwuję i proszę o kontakt 662 079 144

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.