Skocz do zawartości

Laguna i Plażowicze


Pav1007

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł, popatrz jeszcze raz krytycznie na kolorystykę tej fotki please :)

 

Maciek,

 

Nie męcz go już tym, jemu się podoba....

Widziałem surówkę, potem w piątek widziałem obróbkę po 2 dniach pracy, teraz jest na prawdę suuper.

 

Tyle nocy co Paweł zawalił żeby uzyskać taki efekt - mi by ręce opadły.

Z tym materiałem to walka przeokrutna.

 

Niech odpocznie :D

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, i to jest właśnie to o czym Ci pisałem na privie ... prawdziwy high-level ;)

Bez przesady, do high level to brakuje mi jeszcze trochę - szczególnie jak będę się porywał na takie obiekty jak szczerbaty na suchary...

 

Paweł, popatrz jeszcze raz krytycznie na kolorystykę tej fotki please :)

Popatrzę - z gwiazdami to masakra - te obwódki dwukolorowe co walczyliśmy w Stężnicy to wynik LP - bo na tej fotografii również się pojawiły.

Chyba jest za blade hmm?

 

Nie męcz go już tym, jemu się podoba....

A to coś złego, że mi się podoba?

 

Widziałem surówkę, potem w piątek widziałem obróbkę po 2 dniach pracy, teraz jest na prawdę suuper.

Piotrze, widziałeś obróbkę po 12 minutach pracy a nie dwóch dniach - w piątek wieczorem dopiero usiadłem do tego zdjęcia. Dzięki.

 

Tyle nocy co Paweł zawalił żeby uzyskać taki efekt - mi by ręce opadły.

Z tym materiałem to walka przeokrutna.

Obiekt dla mojej kamery jest mega trudny, bo zatopiony w LP - nie mam Ha więc robię tym co mam.

 

Mam wniosek na przyszłość...

Edytowane przez Pav1007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to coś złego, że mi się podoba?

 

To tylko odniesienie do Twojego cytatu "pewnie by były gdyby sam materiał był lepszej jakości - ale mi to zdjęcie się bardzo podoba :-)"

No bo najważniejsze jest zadowolenie operatora :D

 

 

Piotrze, widziałeś obróbkę po 12 minutach pracy a nie dwóch dniach - w piątek wieczorem dopiero usiadłem do tego zdjęcia. Dzięki.

 

No cóż, nadinterpretacja z mojej strony :D - zatem 3mam kciuki za efekty dalszej pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo najważniejsze jest zadowolenie operatora :D

Jak najbardziej

 

No cóż, nadinterpretacja z mojej strony :D - zatem 3mam kciuki za efekty dalszej pracy...

Posiedzę nad kolorystyką i to wszystko - może w przyszłości podejdę jeszcze raz do tego obiektu.

 

P.

Edytowane przez Pav1007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać, na tak niskich wysokościach nad horyzontem, dodatkowo jeszcze po gorącym dniu to i tak naprawdę dobry efekt osiągnąłeś, to nie są łatwe obiekty by wyciskać z nich pojedyńcze kłaczki.

Dzięki Szymku, można z całą pewnością powiedzieć, że z naszej wysokości nie są to idealne obiekty dla OSC.

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odgrzebię temat - zastanawiam się nad tymi "plackami" między gwiazdami (takie żółtawe - na tle) np. nad Sh2-29 - czy to są jakiś pył w tych miejscach (i powinien być ale marnie wyszedł) czy nieusunięte LP....

jak myślicie?

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.