Jump to content

Sebo_b

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  571
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

222 Good

About Sebo_b

 • Rank
  Procjon

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Warszawa
 • Sprzęt astronomiczny
  MN190 / EQ6-R / ASI290mc / ASI1600MM Pro / EFWmini / ZWO OAG

Recent Profile Visitors

1,043 profile views
 1. Jak mi się uda coś zrobić w ciągu najbliższych 2.5 tyg to mogę Ci podesłać. Materiał który mam z zeszłego lata jest ze zbyt małego sensora, żeby można było mówić o analizie pola. Co do rozmiarów, mój to 8 cali i waży 14kg - dla mnie to daleko od "niedużego" (szczerze przez rozmiary zastanawaim się nad wymianą na 71sdq albo 81 sdq).
 2. Brak komy i płaskie pole. EDIT: brak spajków PS: ja mam MN190 - tylko czasu na ćwiczenie focenia brakuje. Mam nadzieję trochę nadrobić w okolicach długiego weekendu majowego.
 3. @lolak89 rozumiem, że tutaj: https://goo.gl/maps/NM5YnYgZqh52 zrobię zaraz priv żeby się telefonami wymienić
 4. Jade, mam plan wyjechać około 21, więc a 22:30 bym był. Teleskopy: MN190 oraz ETX70 @astrokarol 14' wow - muszę tam być!
 5. A nie zna nikt miejscówki w stronę Ostrowa Maz? Tak żeby S8 pociąć.
 6. Ok jest piątek - mogę spróbować Stoczek. @lolak89 jeśli jesteś z Warszawy, mogę Cię zabrać.
 7. My (Bartek i ja) byśmy się dzisiaj wybrali. Czy w Stoczku jest o wiele lepsze niebo niż w Mostówce? Bo jeśli nie to wolę Mostówkę od Stoczka - jest znacznie bliżej.
 8. No ja trochę później będę mógł, okolo 21 mógłbym być na miejscu. Zmierzch (żeglarski) o 20:23, Na południu byłem 2 razy w okolicach Mniszewa, ale nie wiem czy tam teraz sucho będzie - raczej nie.
 9. Ok, może być Mostówka - jeszcze tam nie byłem. Jeśli ja miałbym proponować to bardziej południe. O której?
 10. Ale z tą piłką i łodzią to sami pojechali. Płynąc łodzią z dowolną prędkością (dużo mniejszą od c), rzucam piłkę w dowolnym kierunku nadając jej prędkość początkową 6m/s (zakładam, że względem swojego ukł. odniesienia, bo nic o tym nie mówią) to (pomijając inne siły) porusza się względem mnie z prędkością 6m/s.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.