Skocz do zawartości

Ukruszony pryzmat w "ZEISSIE"


Gość emde

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym chyba obiektywy nie sa najlepszej jakosci. Facet tak spreparowal

zdjecie od strony obiektywow, ze wygladaja na calkowicie czarne, albo z

nalozonymi dekielkami. Wyglada to dziwnie. Ja bym nie kupowal :)

 

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam mi przyszlo do glowy, ze jakby kupic ta lornetke Zeissa z porysowanym obiektywem, co jest na gieldzie foto w Warszawie i ta na allegro, to moznaby zlozyc jedna calkiem

udana. I to za rozsadna cene :) I jeszcze troche szkielek na wymiane by zostalo.

 

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wypowiedzi - poszukam innego CAJSA (proszę nie zmieniać nazwy w temacie! - wolność wypowiedzi gwarantowana konstytucyjnie). Jeżeli ktoś z kolegów ma na zbyciu ::) to chętnie omówię na privie cenę zakupu. Interesuje mnie Zeiss 10x50.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni właściciel wystawił ją na allegro za 90zł "kup teraz" widocznie miał powody.Sprzedawał także BPC 20x60 za 120.-.Jako "dawca organów" ten Zeiss moze być dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

To niech dają, to pojawi mi się klient na horyzoncie na justowanie i wymianę pryzmatu lub zaraz zpowrotem wystawi ją na Allegro ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Ale o kulturze wypowiedzi i szacunku dla bliźnich stanowi także ortografia postu, pamiętaj o tym

określenie CAJS miało być "pół-żartem pół-serio" ze względu na uszkodzenia lornetki ZAISSA!!! a nie wynikiem braku kultury wypowiedzi, czy szacunku dla

forumowiczów.

Pozdrawiam poważnych astromaniaków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.