Skocz do zawartości

Statyw + Yukon


sp4xkp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam do sprzedania lunetę Yukon 6x100/100 i statyw z głowicą.

Cena lunety - 600,00 PLN + koszt wysyłki

Cena statywu - 550,00 PLN + koszt wysyłki

 

Luneta jest w bardzo dobrym stanie, wyjęta z pokrowca kilka razy i przykręcana była do statywu fotograficznego i od spodu widać lekkie ślady użytkowania. Całość jednak jest w nienagannym stanie.

Statywu nie używałem dostałem go od znajomego za przysługę. Wygląda, że jest OK, luzów nie wyczułem, brakuje tylko jednej gałki do regulacji. Widać to na zdjęciu, które robiłem telefonem w garażu.

 

post-1644-1130779521_thumb.jpgpost-1644-1130779650_thumb.jpgpost-1644-1130779787_thumb.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm trochę "skyluxowaty" ten statyw...

:Beer:

No tak. Tylko ma dowtailik "profesjonalny".

W komplecie ze SkyLuxem kosztował 300 czyli ten dowtail go strasznie tuninguje.

Najbardziej zabawne są nóżki statywu, bardzo zabawowe, wlaściwie cały statyw tańczy twista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wot i paradoks. Każdy na forum wie że skylux z tym montażem kosztuje niecałe 300zł i prawie wszystkie skyluxy ( 0prócz mojego z braku czegoś lepszego :angry: )kupje by pozyskać montaż.Może i marnawy ale jak się dostanie w ręce np .Zbiga to pociągnie rurę 235mm i ani drgnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.