Skocz do zawartości

Sporo ciekawych akcesoriów astrofoto.


Misza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na sprzedaż troche sprzętu do fotografii/astrofotografii, a zatem kolejno :

 

1) Obiektyw Rubinar 5,6/500 - stan idealny + pokrowiec - 500zł + złączka kontowa soligora gratiss.

FSCN0352.JPG

 

2) Obiektyw Jupiter 21M 4/200- stan bardzo dobry (jest kilka rysek, mechanika i optyka idealne) + pokrowiec - 100zł

DSCN0340.JPG

 

3) Obiektyw szerokokątny Flektogon 2,4/35 Carl Zeiss Jena DDR wersja elektric, stan bardzo dobry (bliski ideału) + pokrowiec - 150zł

DSCN0338.JPG

 

4) Obiektyw standart Pancolar 1,8/50 Jena, uwazany za jeden z najlepszych standartów na gwint M42, mechanicznie i optycznie w bardzo dobrym stanie - 100zł

 

5) Montaż do astrofotografi (astrograf) do ręcznego prowadzenia, produkcji J.Marcinek, bardzo precyzyjny i solidny, w komplecie uchwyt do apartau i montowany po przeciwnej stronie uchwyt pod instrument prowadzący (np teleobiektyw z okularem) - ok 400zł (do negocjacji).

DSCN0348.JPG DSCN0345.JPG

 

6) Aparat Praktica L - stan bliski ideału, bardzo dobra manualna lustrzanka, lepsza od niemal kazdego zenita

+ Obiektyw Hellios 2/58 - 100zł

FSCN0350.JPG

 

7) Telekonwerter rosyjski 2x na gwint M42, stan optyki idealny, pokrowiec - naprawde nie wiem ile jest wart, czekam na propozycje cenową.

 

8) Szukacz laserowy - STAR POINTER Celestrona, bardzo fajna i praktyczna rzecz, umozliwia błyskawiczne nakierowanie teleskopu we własciwym kierunku, doskonale współpracuje ze standartowym szukaczem. Stan Iealny. Cena w DO to 110zł, moja cena 70zł.

FSCN0349.JPG

 

Jak widać ceny sa okazyjne.

Wszelkie propozycje prosze kierować na msulczynski@wp.pl, gg - 1993663

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zarezerwowane są następujace przedmioty :

 

Rubinar,

Jupiter,

Pancolar,

Starpointer

 

Zarezerwowane nie znaczy jeszcze na 100% sprzedane ;-) Wiec w razie czego bede pisał.

 

Aktualne są nadal :

 

Flektogon,

Praktica L,

Montaz do astrofotografii,

Telekonwerter.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne na dzień dzisiejszy są :

 

1.) Obiektyw szerokokątny Flektogon 2,4/35 Carl Zeiss Jena DDR wersja elektric, stan bardzo dobry (bliski ideału), niestety juz bez futerału (sprzedałem z nim pancolara), nowa cena - 120zł (to juz jest naprawde morderczo okazyjna cena, te obiektywy dochodzą do 200zł)

 

2.) Aparat Praktica L - stan bliski ideału, bardzo dobra manualna lustrzanka, lepsza od niemal kazdego zenita + Obiektyw Hellios 2/58 - nowa cena - 90zł

 

3.) Telekonwerter rosyjski 2x na gwint M42, stan optyki idealny, pokrowiec. Cena ok 50zł

 

kontakt na maila - msulczynski@wp.pl , gg 1993663, prosze nie pisać przez forum.

Edytowane przez Misza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne na dzień dzisiejszy są :

 

1.) Obiektyw szerokokątny Flektogon 2,4/35 Carl Zeiss Jena DDR wersja elektric, stan bardzo dobry (bliski ideału), niestety juz bez futerału (sprzedałem z nim pancolara), nowa cena - 120zł (to juz jest naprawde morderczo okazyjna cena, te obiektywy dochodzą do 200zł)

 

2.) Aparat Praktica L - stan bliski ideału, bardzo dobra manualna lustrzanka, lepsza od niemal kazdego zenita + Obiektyw Hellios 2/58 - nowa cena - 90zł

 

3.) Telekonwerter rosyjski 2x na gwint M42, stan optyki idealny, pokrowiec. Cena ok 50zł

 

kontakt na maila - msulczynski@wp.pl , gg 1993663, prosze nie pisać przez forum.

 

Witaj.

Flektogona za 120.- zdecydowanie ,nawet bez futerału.

Dekielki są ?

Edytowane przez Michał T.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne pozostają :

 

1.) Obiektyw szerokokątny Flektogon 2,4/35 Carl Zeiss Jena DDR wersja elektric, stan bardzo dobry (bliski ideału), niestety juz bez futerału (sprzedałem z nim pancolara), nowa cena - 110zł (to juz jest naprawde morderczo okazyjna cena, te obiektywy dochodzą do 200zł)

 

2.) Aparat Praktica L - stan bliski ideału, bardzo dobra manualna lustrzanka, lepsza od niemal kazdego zenita + Obiektyw Hellios 2/58 - nowa cena - 80zł

 

LUB KOMPLET PRAKTICA + FLEKTOGON + HELLIOSIK ZA JEDYNE 160ZŁ.

Za taką cene tego sprzętu nie kupi sie absolutnie nigdzie.

 

kontakt na maila - msulczynski@wp.pl lub gg- 1993663

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.