Skocz do zawartości

c6-n(150/750 newton) + LV 6mm


qba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

mam do sprzedania :

-celestrona c6-n (150/750).

http://deltaoptical.pl/deltasklep/shopping...5bde5723d1e25fd

telep byl kupiony w lutym 2005.obserwowalem nim z 8 razy moze...wiec jest jak nowy

teleskop jest skolimowanyi na gwarancji.

-okular vixen LV 6mm kupinony jakos w marcu 2005

http://deltaoptical.pl/deltasklep/shopping...5bde5723d1e25fd

-kolimator laserowy antaresa

 

c6-n +LV 6mm +kolimator : 1600 zl

sam c6-n : 1250 zl

kolimator : 100 zl

c6n + LV 6mm : 1500 zl

LV 6mm : 340 zl (narazie juz zarezerwowany)

 

pierszenstwo do LV mają osoby które chcą kupic telep + okular.jak przez miesiąc sie takie nie znajdą to puszczam samego LV.aha, koszty wysylki/kuriera na mnie

No wiec drogie dzieci jesli nie wybrałyscie sobie prezentu pod choinke to wujek kubuś ma tu fajny teleskopik dla poczatkujących.......praktycznie nie uzywana funkiel nófka.przez wielu chwalony ,a jak :helo:

i na dodatek za taką cene B) .nic tylko ciągnąc tatusia do monitora.

a jesli czyta to jakis rodzic mlodej latorosli to niech sie nawet nie zastanawia bo to prezent jak ta lala.zamiast dawac synkowi kopertke pod drzewko kup mu teleskop .Bo to sie mlody nauczy czegos przeciez i respekt wzbudzi wsród coolezanek , no i nie wyda forsy na promile.bedziecie sie mogli pochwalic w pracy ze wasz Piotrus to "astronom" .a jak was znajomi spytają:

-jak tam swieta?

to mozecie smialo odpowiedziec :

-Wspaniale! to przez ten cudowny teleskop który kupilem mojemu 15-latkowi ! jak my sie teraz zblizylismy do siebie ! prawdziwy ojciec i syn!a u Ciebie?

ale znajomy powie tylko:

-przelacialy.......

bo jego krzys dostal kase i spił sie w Sylwestra............

 

pozdro

qba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.