Skocz do zawartości

Jałowość i resentyment


Rekomendowane odpowiedzi

A PiSowi gratulemy wicemarszałka Legutko...

parafrazując

"Zwycięstwo, gdy jest niespodziewane, zakłóca ostrość widzenia i wprowadza w stan samouwielbienia"

Autor krytukuje PO, ale PiS ma problem dogadać się nie tylko z nią, ale z każdą inną partią zwodząc je raz po raz...

Niech będą wybory, bo bez tego będziemy dalej brnąć w ślepy zaułek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się obawiam, że nawet wybory niczego nie zmienią. Przecież nie zmieniły się preferencje polityczne wyborców od ostatnich wyborów o 20-30%. Niemoc polityczna może trwać jeszcze długo i to niezależnie od tego, która z dwóch partii zdobędzie 5% więcej głosów, niż ta druga. A po kolejnych czterech latach przepychanek będą kolejne wybory i zmęczona gawiedź wybierze znowu czerwonych i populistów.

Przykro to mówić publicznie, ale mam wrażenie, że od tego co jest i od takiego scenariusza, jak napisałem byłaby lepsza koalicja np. czerwonych z PO. :Boink:

Żeby nie było wątpliwości: ani na postkomunistów, ani populistów nigdy nie głosowałem i nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nadal będziesz bezczynnie siedział w domu podczas wyborów :ha:

Nie wiem skąd takie przypuszczenie? Mylisz się. Od 89 roku nie odpuściłem żadnych wyborów.

Chyba, że dla Ciebie każdy polityk jest albo postkomunistą albo populistą.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi niezaleznymi mediami , wynikami badan preferencji to ... .

Przeciez Kwasniewski co kumpli ulaskawil , takze Kalisza ma w/g badan ok 80 % poparcia .

Jakby to byla prawda to prezydentem bylaby byla prezydentowa . Tak samo wierze wynikom poparcia PO, PiS itd :Boink: . Niezalezne takze od prawdy media lansuja swoich .

Z tej globalnej walki z PiS wynika, ze malo w niej ludzi swoich dla PO, SLD itd z tego jak widac solidarnego ukladu . Jest to dla mnie cenna informacja . PO,UW, SLD, ramie w ramie solidarnie jak widac takze w ukladach . PiS jest im kamyczkiem w trybikach przez lata funkcjonujacych ukladow , sadze ze SB-ckim spowiwem zmontowanych . Jest to do samego dolu . Ci ludzie nadal maja nas w lapach i ciesze sie ze po wolutku te lapy nie sa juz tak pewne bezkarnosci . Łącxznie z sedziami , prokuratorami , ich sekretarkami , urzednikami , wyzszymi policjantami itd . Nie wiem jak z wojskiem , ale .... Oplotly nas poSBeckie macki i rzadzily nami dla swego dobra

PO , SLD to solidaryzujace z soba ugrupowania tak jak ich wczesniejsze postacie . Kiedyc M.POl powiedzial , ze wladza raz z prawej raz zlewej i znowu z prawej itd . Byl pewny, ze ten uklad lewica, prawica z UW BEDZIE WIECZNIE ZYWY . Dwa oblicza jednego . tak to odbieram .

Zmiana moze poprawic , po staremu to stagnacja w najlepszym przypadku . Czesc z nas ulegla propagandzie i chce nadal PO staremu .

:Beer: Zmiana najwazniejsza , tylko tyle chcialem napisac :Beer:

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.