Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie i panie Mam pytanie, a mianowicie:

 

rodzice zakupili sobie cyfrowy polsat I czy ja moge sobie jakos to wszystko tak polaczyc z moim kompem abym mogl ogladac na komputerze a oni na swoim telewizorku nie bedąc uzaleznieni jedni od drugich przy przełączaniu kanałów?? :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tak polaczyc z moim kompem abym mogl ogladac na komputerze a oni na swoim telewizorku nie bedąc uzaleznieni jedni od drugich przy przełączaniu kanałów?? :Boink:

 

W zasadzie można napisać, że nie istnieje taka możliwość.

Oczywiście pieniądze wszystko mogą załatwić ale pewnie nie interesuje cię rozwiązanie za wszelką cenę.

Aby móc oglądać w kompie cos innego niż rodzice, pomijając nawet to że oni oglądają kanały kodowane, musisz mieś drugą antenę, drugi konwerter i drugi tuner. Oczywiście oznacza to również drugą kartę czyli drugi abonament. Drugiej anteny nie da się ominąć ewentualnie tylko w pierwszą włożyć podwójny konwerter, co wcale nie jest tańsze. Zaglądanie na pl.rec.telewizja stanowczo odradzam jeśli interesował by Cię tylko ten konkretny temat. Jest to makabryczna papka błagań, ubolewań i dezinformacji która człowiekowi całkowicie w tym niezorientowanemu może tylko zaszkodzić. Oczywiście dowiedzieć się tam ciekawych rzeczy możesz ale filtrem musiała by być chociaż niewielka wiedza związana z tym tematem.

Edytowane przez r65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie i panie Mam pytanie, a mianowicie:

 

rodzice zakupili sobie cyfrowy polsat I czy ja moge sobie jakos to wszystko tak polaczyc z moim kompem abym mogl ogladac na komputerze a oni na swoim telewizorku nie bedąc uzaleznieni jedni od drugich przy przełączaniu kanałów?? :Boink:

Karta TV do komputera, podciagnąć sygnał i ogladać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie drugi tuner lub drogi odbiornik z dwoma tunerami rozwiąże ten problem.

Lub karta tunera sat w kompie z mozliwością podpięcia drugiej karty polsatu.

Aha możesz mieć tylko jeden talerz i konwerter.

U mnie sat chodzi poprzez złącze vga in na karcie graficznej podłączony do tynera sat a poza tym mam tuner tv w kompie więc mogę przełączać międzu naziemnymi a satelitarnymi.

Satelitarne wybieram oczywiście z pilota.

Dodam że tv (lub dvd) z kompa mogę wyświetlić na telewizorze tak samo jak i sat ,sat dodatkowo podłączyłem do karty dźwiękowej ale proszę nie zmuszaj mnie do narysowania schematów połączeń. :ha:

 

ps.

może tytaj coś wyczytasz http://www.satkurier.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.