Skocz do zawartości

Program AstroJaWil za darmo


KrzysztofZ

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem napisać, że normalnie do programu dołączam aviki z całkowitego zaćmienia Słońca, które filmowałem nad Balatonem. One zajmują po 50MB i więcej, stąd nie zmieściły się w tej wersji. Tak więc darujcie sobie ten klawisz "wideo". Faktycznie nie można wyjśc z próby wczytania klawiszem anuluj - trzeba koniecznie cos wczytać, więc skoro nie ma tych avików, więc jest problem.

 

Do następnego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program umieściłem w dziale download AstroCD na prośbę autora.

 

Dział download "Astronomia ogólna" - http://www.astrocd.pl/modules.php?name=Dow...wdownload&cid=8

Jedynym prawidłowym linkiem do pobrania jest: http://www.astrocd.pl/modules.php?name=Dow...p=getit&lid=268

 

Poza tym do pobrania bez ograniczeń w tej chwili ponad 52 GB astro-plików !!

http://www.astrocd.pl/modules.php?name=Downloads

 

Pozdrawiam i zapraszam do pobierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzilem kilka zmian, według Waszych informacji i dodałem kometę Pojmańskiego do listy komet. Teraz mozna sobie ja ustawić i wiedzieć, kiedy i o ktorej godzinie bedzie widoczna.

Zapraszam do ściągnięcia całej AstroJaWila wersji 6.01, bądź sam upgrade, ktory też tam jest pod całym programem.

 

Niestety wyszła głupia sprawa z powodu, że zapomniałem o obietnicy danej AstroCD na wyłaczność pobierania mojego programu (a na to forum też przekazalem program).

Mialem taki zamiar, aby program był w jednym miejscu, bo lepiej wszelkie poprawki, uzupełnienia zmieniać tylko raz, a nie kilka.

 

Na pewno (a mam wielką nadzieję) będę dostawał od Was uwagi konstruktywne o programie i ta aktualizacja programu w czasie będzie występowała. Wolałbym poprawiać w jednym miejscu.

 

Tak więc proszę tych, którzy mają już wersję 6.0 o ściągnięcie sobie upgrade'a do wersji 6.01

lub ściągnięcia stamtąd całej wersji 6.01.

 

Tak więc zapraszam do AstroCD - Download do ściągania plików.

 

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre INFO.

 

Program AstroJaWill bedzie dostepny za free w pelnej, nowej wersji 7 (od ok. 21 na strone domowej Janusza Wilanda). Aby zachowac spojnosc wersji i aby uniknac rozdrabniania pliku na forum (ograniczenie serwera), program bedzie dystrybuowany tylko z linku w poscie powyzej.

 

Dzieki Janusz. Sporo osob ucieszy sie z nowej wersji tej aplikacji.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam przyjemność powiadomić Was (o czym już wiecie), że dziś przekazuję do Waszej dyspozycji cały mój program. Mam nadzieję, że program ten ułatwi Wam wybranie momentu kiedy należy wstać na konkretną obserwację (przez co dłużej pośpicie) i będzie Wam służył do poznawania nieba.

Liczę na konstruktywne uwagi o programie, które pozwolą go rozszerzyć o kolejne ciekawe funkcje.

 

Przy okazji przepraszam za zamieszanie z tymi wersjami 6.0 i 6.01, ale decyzja o przekazaniu Wam całego programu właśnie tyle czasu dojrzewała w mojej czaszce.

 

Pamiętajcie o przestudiowaniu instrukcji. Do wersji 7.0 instrukcja ma być na serwerze kolo 23-ciej dziś we środę.

 

Program AstroJaWil 7.0 jest juz do pobrania. Link powyżej w Marka Substyka poście lub w aktualnościach na mojej stronie.

 

Bardzo proszę tych, którzy pobrali sobie wersję 6.0 lub 6.01 o wgranie tej ostatniej 7.0, abyśmy mieli wszyscy taką samą. Ja też używam tej wersji.

 

Życzę Wam pogodnych nocy.

 

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na razie cicho..... Możliwe że mam problem w systemie operacyjnym (Windows Me), chociaż niedawno robiłem formatkę (pierwszy raz po 5-ciu latach) i mam na dysku czyściutko.

Użytkownicy WnME: dajcie znać czy u Was instalka przebiegła gładko. To będzie jakiś punkt zaczepienia.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.