Skocz do zawartości

Zamiast postów widać drzewko linków


astrokosmo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Co tu dużo gadać. Nie mam do powiedzenia zbyt dużo bo nie mam uprawnień admina, ale mogę zasugerowac aby admin zapytał forumowiczów czy obecne wyświetlanie postów wszystkim sie podoba. Jeżeli jest to forum wszystkich to może by tak to z nami ustalić ? . Jest takie forum astronomiczne na którym dzieją się cyrki a admin udowodnił że na forum pojawi się to co chce :Boink: , Niektórzy z was juz tego doświadczyli gdy zamknięto lub usunięto im tematy.

 

Moje zdanie jest zdecydowanie krytyczne co do takiego wyglądu wyświetlania postów (jedna osoba a reszta w drobnym druczku :szczerbaty: ).

 

Zachęcam do wypowiedzi wszystkich na ten temat , a admina do nie usuwania tego postu -pozdr

 

Ps. Zaglądałem do wielu forów astronomicznych i to było najładniejsze i najbardziej czytelne , jak również mozliwość załadowania zdjęcia bezpośrednio z dysku na forum - powróćmy jak za starych lat prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy ot ot chodzi ale może pomóc: OPTIONS>DISPLAY MODE>STANDARDOWY :unsure:

 

 

O to mi chodziło :Salut::helo::notworthy::Beer::D nie zmieniałem ustawień a tu takie dziwne rzeczy się wyświetlały-dzięki serdeczne za pomoc.

Jeśli to tylko mój problem to temat można zamknąć-lub usunąć, ale jeśli inni też mają taki problem jak ja poprzednio to może na razie zostawić B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy ot ot chodzi ale może pomóc: OPTIONS>DISPLAY MODE>STANDARDOWY :unsure:

gdzie masz to options\display....?

P.S. zgadzam się z astrokosmo jeśli chodzi o przegladanie forum, nie znam starego wygladu, czasem faktycznie jest troche uciazliwe tak klikac i wchodzi po kolei co kto napisał dużo wiecej czasu trzeba poswiecic a wiadomo jak to jest z czasem w dzisiejszych czasach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) . Jest takie forum astronomiczne na którym dzieją się cyrki a admin udowodnił że na forum pojawi się to co chce :Boink: , Niektórzy z was juz tego doświadczyli gdy zamknięto lub usunięto im tematy. (....)

 

Ja niestety doswiadczyłem już "wywalenia " mojego tematu z działu Zjawiska atmosferyczne do Hyde Parku.

 

No ale po nazwijmy to "moim zwróceniu uwagi na problem" temat ten powrócił na swoje miejsce co wskazuje na to ze

 

administrator wykazał duzo zrozumienia i za co mu dziękuje .

 

A tak brzmiał mój tekst "zażalenia" :

 

Skoro moj temat został wyrzucucony z tego miejsca to prosze o sprawiedliwe traktowanie..... poniewaz takie

 

tematy jak "Trzesienie ziemi w pakistanie" lub "Małe problemy z odskrobaniem szyb" mogą być w tym dziale

 

a mój temat nie moze byc ??????? (....) pragne zauwazyć ze ten "dział" to Zjawiska atmosferyczne a

 

nie jak wspominiasz obserwacje astro Więc mój temat chyba ma wiecej wspolnego z Zjawiskami

 

atmosferycznymi niż np. odskrobianie szyb .... Szanowny panie admistratorze proszę o równe traktowanie

 

wszystkich uzytkowników tegoż form ... więc prosze o przywrócenie tego tematu do działu zjawisk.

 

Natomiast jezeli uwaza pan ze mój temat nie pasuje do działu "zjawisk atmosferycznych" to uprzejnie prosze o

 

zrobienie porządku z pozostałymi tu nie pasującymi tematami.....Przepraszam autorów wyzej wsponianych

 

przezmnie tematów - mi ich obecnosc w tym dziale wogle nie przeszkadza ... wiem ze administrator nie chciał

 

źle ..... no ale w pewnien sposób mnie "skrzywdził " wyrzucając ten temat....... a moze nowych uzytkowników

 

na tym forum tak się traktuje ???? nie ukrywam swojego nie zadowolenia <_

 

Wszystko zawsze mozna wyjasnij i z kazdym mozna się dogadać...

 

Pod warunkiem ze robimy to kulturalnie...

 

pozdrawiam....

Edytowane przez Krzysiek-Polakowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyśku teraz to i ja muszę się odezwać bo zaczyna mnie to irytować. Płaczesz już niemal tydzień o to przeniesienie (a nie wywalenie postu do innego działu). Fakt ja zgłosiłem adminowi żeby temat został przeniesiony z tego względu, że puszczanie kółek przez Etnę to dla mnie za mało żeby to zaliczyc do zjawisk atmosferycznych (kurcze palacz też puszcza kółka do atmosfery, kominy też czasami).

Ale kurcze żeby tydzień płakać z tego powodu i każdemu pisać jakim to jest się nieszczęśliwym to chyba przesada. Sam czasami się zapędzę i skrobnę coś w jakimś dziale, ale zazwyczaj proszę admina właśnie do umieszczenia "skopanego" postu we właściwym dziale.

 

To tyle z mojej strony. Serio - nie ma się o co kłócić. Od siebie moge powiedzieć że na przyłość bardziej się zastanowię nad tego typu posunięciem.

 

Pozdrówko i :Beer:

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofie Z nie mam wcale zadnych pretensji to Ciebie...

 

Rozumiem.... wiem ze temat nie pasuje tam ale mnie to trochę zaskoczyło ze inne tematy bardziej odległe od nazwy działu mogą być.....

 

i nikt ich obecnosci tam nie kwestionował.....

 

mi jedynie chodziło o równe traktowanie.....

 

A zabrałem tu głos tylko dlatego zeby udowodnic ze z kazdym idzie się dogadać.... nawet z panem administratorem...

 

lecz to wszytko musi być kulturalne i grzeczne...

 

Jeszcze raz Cię zapewniem ze nie chowam do ciebie zadnej urazy... :Beer:

 

Płakać przestałem dobre 10 lat temu..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wstawić z dysku zdjęcie żeby było wyświetlane w poście to sam jestem ciekaw.

Nie chodzi mi by zdjęcie było jako załacznik, ani miniaturka.

Dajesz na jakiś darmowy serwer prosto ze swojego dysku a poźniej wklejasz skrót ( przez funkcję img)

Tyle.

 

Po co każde zdjęcie miałoby być widoczne jako całość?

Przecież niektórzy uzywają modemów,

a poza tym transfer to konkretne koszty ,więc jedno kilknięcie więcej aby zobaczyć fotę to niewielki wysiłek.

Nie każdy ogląda wszystkie zdjęcia.

 

ps.

Moje zdanie jest zdecydowanie krytyczne co do takiego wyglądu wyświetlania postów (jedna osoba a reszta w drobnym druczku ).

Nie za bardzo rozumię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

odświeżę temat, bo zdaje się znowu są z tym problemy

 

prawdopodobnie, bierze się to stąd, że w poszukiwaniu informacji, trafiając na A-F, poprzez właśnie odnośnik z googla wyświetla się jeden post, a pod nim drzewko linków do następnych postów, a potem wchodząc na forum "normalnie" mamy znowu taki sam widok, jak poprzednio, bo ostatnie ustawienia wyświetlania forum się zapisały właśnie jako wyświetlanie drzewka

 

trzeba, na górze strony jakiegokolwiek topika, po lewej stronie na górze, przycisk " Options" i zaznaczyć "Display Modes" - Standardowy

 

wtedy spowrotem zapamięta "normalne" ustawienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się przekonałem, jak potrafi być dokuczliwy widok w postaci drzewa. Uch... współczuję tym, którzy nie wiedzą że można napisać w tej sprawie PW do któregoś z moderatorów, jak ja to zrobiłem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam! Lubię chodzić po forumie z drzewka, bo widać kto komu i za co. :dyskusja: Ale niezależnie od zalogowania się, jeśli drzewko nie mieści się na jednej stronie, otwarcie postu jest możliwe tylko z pierwszej strony. Próba otwarcia postów późniejszych (z następnych stron drzewka) powoduje błąd strony (z przeprosinami - a jakże). Tylko, co mi po nich? Myślałem, że to wina LK mojej myszy, ale z innych komputrów też tak mam. :scratchhead:

Edytowane przez meteor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

 

Po raz kolejny w mojej przeglądarce(mozilla forefox) wysąpił taki błąd:

 

Witam.

 

Po raz kolejny w mojej przeglądarce(mozilla forefox) wysąpił taki błąd:

 

*zrzut ekranu dodam później.

Jelsi ktos mam taką przeglądarke niech uruchomi ja i sprzwdzi dowolny temat na AF czy wszystko jest ok?

Czy to poprostu wina przegladarki? (w exploer-ze jeste wszystko OK)

*kolory są takie bo mi cos sie nie chciał zapisac i musiałem rozdzielczosc zmnijszyc

 

 

pozdrawiam

tomasz

P.S. Zdjęcia nie dodam. Opis:

Zamiast postów pojawia sie drzewo postów. Po kilku dniach to znika i znowu kilka tygodni wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.