Skocz do zawartości

kupno sprzetu za granica


kowalczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość saywiehu

A ja myślę, że będą tańsze. Te używane. Ale, troszeczku znając ten kraj, to będą full wypasione. Co może dać te same ceny. Ale inną jakość.

Sprzęt nowy - tak "na oko" - zapomnieć....

 

P.S. Jak się mylę, to nie bić mnie proszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm bywałem w szwecji poszukiwałem telefonu komórkowego i ceny byłe w przeliczeniu niemal identyczne ale uzywane telefony[patryzłem na aukcjach innternetwoych](mysle ze i teleskopy i inne rzeczy) sa o wiele wiele tansze niz w polsce,tam zwykły robol czy śmieciarz ma "wypasiona komure".wiec może i uzywane teleskopy sa o wiele tańsze ....ale gdzie je mozna kupic? heheh <mysli>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie je mozna kupic? heheh <mysli>

 

Może tu http://www.ebay.se/home

 

A tak z innej beczki: jak można ominąć vat sprowadzając sprzęt z USA??

Czy jakby zrobić w ten sposób, że przelewam pieniądze osobie(znajomy/rodzina) która mieszka w USA ona kupuje towar i wysyła paczkę do mnie, czy wtedy vat też będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Oskar,benzyna w szwecji jest tansza niz w Polsce.

 

 

 

Niemal bym się zszokował gdyby nie to, że benzyna na Teneryfie kosztowała ok. 3 zł za litr

 

 

 

Złożymy sie na mały zbiornikowiec? :D Bo w samolot z kanisterkami ... chyba nie :ha:

 

A poważnie co do tej Szwecji : trzeba by komisy jakieś znaleźć. W necie na pewno będą. Tylko ten język ... węgierski od tyłu...

 

Ale pewno warto. Mam kogoś, kto ma dobry kontakt z tambylcami. Puszczę wici. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tu http://www.ebay.se/home

 

A tak z innej beczki: jak można ominąć vat sprowadzając sprzęt z USA??

Czy jakby zrobić w ten sposób, że przelewam pieniądze osobie(znajomy/rodzina) która mieszka w USA ona kupuje towar i wysyła paczkę do mnie, czy wtedy vat też będzie?

 

Próbuj ja zrobiłem podobnie i nie płaciłem watu najlepiej wysyłke do kraju przesłać przez polską firmę wysyłkowa działającą na terenie stanów, w moim przypadku był to polamer. Dodam jeszcze że mają tam opcje econoline ja np. za ok 40 kilo zapłaciłem 77$ szkoda tylko ze czas przesyłki trwał 8 tygodni bo sie nie mogłem doczekać. W zasadzie sa duże szanse uniknięcia płacenia cła , sprawdzenie zawartosci odbywają sie losowo i można niestety nie mieć tyle szczęścia co ja. ale warto próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.