Skocz do zawartości

Sprzedam Teleskop!


Gość asteroidafx11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość asteroidafx11

Sprzedam Teleskop Optisan Star 700/76! Średnica zwierciardla glównego 76mm,dlugość ogniskowa 700,okulary 4mm,12mm,20mm,Soczewka Barlo-va x2,Lunetka celownicza 5x24,Odwracacz obrazu1,5x,pojemnik na akcesoria,statyw aluminiowy,instrukcja cala,pudelko orginalne,Gwaracja jest ważna do Maja tego roku! STAN BARDZO DOBRY!!!!! Sprzedaje go bo już mam większy model :D Najlepszy to jest odbiór osobisty w Sosnowcu,Dąbrowie Górniczej w Będzinie,Myslowice i w Katowicach! Jeżeli jest ktoś zaiteresowany kupnem to piszcze!!!!!!!!!!! CENA 150zl moge opuścić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość asteroidafx11
Sprzedam Teleskop Optisan Star 700/76! Średnica zwierciardla glównego 76mm,dlugość ogniskowa 700,okulary 4mm,12mm,20mm,Soczewka Barlo-va x2,Lunetka celownicza 5x24,Odwracacz obrazu1,5x,pojemnik na akcesoria,statyw aluminiowy,instrukcja cala,pudelko orginalne,Gwaracja jest ważna do Maja tego roku! STAN BARDZO DOBRY!!!!! Sprzedaje go bo już mam większy model :D Najlepszy to jest odbiór osobisty w Sosnowcu,Dąbrowie Górniczej w Będzinie,Myslowice i w Katowicach! Jeżeli jest ktoś zaiteresowany kupnem to piszcze!!!!!!!!!!! CENA 150zl moge opuścić!!!

 

 

OGLOSZENIE JUŻ NIE AKTUALNE!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawales niedawno skayluxa , na pewno jest lepszy od 76/700 .

W awatarze asteroidafx11 jest co innego -114/900 .

Żartowałem tylko przecież. Teraz mam XT6 i dumam co by tu jeszcze ulepszyć. Czy leźć w większe lustro, czy może w edka 80? A skyluxa to kupiłem, bo nie miałem chwilowo telepa, tak żeby mieć przez co polukać na łysolca.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość asteroidafx11
Sprzedam Teleskop Optisan Star 700/76! Średnica zwierciardla glównego 76mm,dlugość ogniskowa 700,okulary 4mm,12mm,20mm,Soczewka Barlo-va x2,Lunetka celownicza 5x24,Odwracacz obrazu1,5x,pojemnik na akcesoria,statyw aluminiowy,instrukcja cala,pudelko orginalne,Gwaracja jest ważna do Maja tego roku! STAN BARDZO DOBRY!!!!! Sprzedaje go bo już mam większy model :D Najlepszy to jest odbiór osobisty w Sosnowcu,Dąbrowie Górniczej w Będzinie,Myslowice i w Katowicach! Jeżeli jest ktoś zaiteresowany kupnem to piszcze!!!!!!!!!!! CENA 150zl moge opuścić!!!

 

 

PRZYKRO MI ALE JUŻ GO SPRZEDALEM NA ALLEGRO :D:D:D NAWET ZA 160ZL :D:D:D Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.