Skocz do zawartości

6 maja - Spotkanie na "silosie"


Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczyło kliknąć link powyżej http://www.astrocd.pl :D

 

np. szczegółowe linki z wiadomości w portalu

 

1. http://www.astrocd.pl/modules.php?name=New...order=0&thold=0

 

2. http://www.astrocd.pl/modules.php?name=New...order=0&thold=0

 

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam !

 

Dziś odezwę się do wszystkich na różne sposoby. Może udało by się na jutro zorganizowac grupę.

Kometa się rozpada i to ostatnia chwila na jej oglądanie !!!

 

Kto chętny niech pisze na forum lub do mnie na e-mail (redakcja@astrocd.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wiedzialem ze tak bedzie, jak mialem czas 2 tygodnie temu to akurat musialo Cie nie byc Marku, a teraz sie okazalo ze kumpel ma wieczor kawalerski, no i niemoge jechac, jestem strasznie zly bo caly czas jakos sie niemoge wybrac na obserwacje, bo jak mam czas, auto, jest pogoda to niema z kim!a jak jest z kim to albo niema pogody albo auta albo czasu!

 

Pozdrawiam i zycze milego ogladania. Moze jakies foty zrobicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro będę na 100%, tylko poprosze o konkretny czas i o konkretnie ciemne miejsce, gdyż udało mi się ostatnio upolować SW pod jasnym miejskim niebem i teraz aż boję się bać co będzie, jak stanie się ciemność :huh: Jeżeli celujecie w silos, to najlepiej gdybym umówił się z kimś jadącym tam na miejsce i wiedzącym gdzie to jest.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nasunął się z pogodą i można by spóbować np. dziś !!

 

"Rozległy wyż z ośrodkiem nad Zatoką Botnicką sięga aż po Bałkany i Atlantyk, i mniejsze obiekty poruszają się w jego orbicie, generalnie ze wschodu na zachód. Jednym z nich jest wąska strefa zachmurzenia, która dzisiaj wieczorem osiągnie Bieszczady i będzie przesuwać się w kierunku Śląska, a w niedzielę zacznie być spychana na Słowację."

 

mgram1609.12500.gif

 

Czy jest ktoś chętny na dziś (piątek, po 20.00) ??

Edytowane przez Marek Substyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie może być dziś, ale pogoda jest nieprzewidywalna, nawet na tą noc.

ICM-owi bym nie ufał. Lepiej popatrzeć co się dzieje na filmikach z meteosatu.

 

http://meteosat.e-technik.uni-ulm.de/cgi-b...&D.x=102&D.y=17

 

Na zachodzie i na płd. od Krakowa zaczyna bardzo szybko przybywać chmur.

Za kilka godzin tendencja powinna się odwrócić i chmurek będzie ubywać na noc.

Co się będzie jutro działo to już czysta zagadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Właśnie wracam z oglądania pod domem...

 

Nade mną dwie latarnie, obok Księżyc świeci jak szalony, miasto rozświetla mi cały świat, a tutaj koło Vegi śliczny warkoczyk fragmentu B widoczny tak dobrze, że znalazłem go od razu nie posiadając przy sobie żadnych mapek i bez poęcia, gdzie się on znajduje :blink: Masakra - boję się bać myśleć jak to wygląda, gdy się robi ciemno! Zostaje jeszcze fragment C, którego nie szukałem, choć jak teraz spoglądam na Markowe mapki, to nie miałem szans ich zobaczyć, bo w tym regionie city rozświetla mi niebo na maksa.

 

Z tego wniosek, że koniec daremnych wymówek i tym razem w weekend musimy się spotkać gdzieś, gdzie jest ciemno - jeżeli się nie zdecydujecie na wspólne lookanie, to jadę sam za miasto.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.