Skocz do zawartości

Musze napisac kobiecie prace na temat "Historia Wielkiego Wybuchu"


Rekomendowane odpowiedzi

Z rozdialami :

 

1 Ewolucja Wszechświata

 

2 Era hadronowa

 

3 Era leptonowa

 

4 Era radiacyjna

 

5 Era galaktyczna

 

potrzebuje m,aterialow na 15 stron min ...z rysunkami i zdjeciami itp... jak macie cos ciekawego jesli chodzi o linki lub inna forma "jak scan jakis" to chetnie skorzystam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam książki Michała Hellera opisuje on różne teorie powstania wszechświata chetnie moge zrobić jakieś fotki cyfrą ale napisz konkretnie czego oczekujesz bo to są tak zawiłe tematy że po dwukrotnym przeczytaniu to może tak z 20% z tego zrozumiałem i zapamiętałem.

Może Cygnus by naprowadził czego możesz potrzebować.

 

Na kiedy to potrzebujesz?

Edytowane przez mario2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio moim ulubionym zrodlem informacji staje sie wikipedia. Proponuje wiec zaczac od takiego artykulu http://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_the_Big_Bang. Wraz z wszystkimi odnosnikami spokojnie zbierze sie kilkanascie stron, a przy okazji sporo wiedzy.

Edytowane przez misiekc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem ta kobieta nie powinna napisać tej pracy samodzielnie?

 

Chyba, że :rolleyes:

 

No wlasnie....;(((

To jest wrecz przykre...

Sama to widze w pracy , jak sie smiejemy czasem z kolezanek "po uniwersytetach";((((((((((((((((((

 

P.S.

Chodz sama jestem po Humboldt :Beer: (to tak jesli kogos to smieszy)

Edytowane przez elwira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest PODWÓJNIE a nawet POTRÓJNIE BULWERSUJACE.

Nie dosc ze Kobieta sama nie potrafi napisac, to ten, co chce ZA NIA napisac tez nie potrafi (sorry, nie ma czasu w odróznieniu od nas!) i po prostu proponuje zebysmy to MY za te KOBIETE napisali a on jej to dzielo podaruje.

W koncu nie jest filozofia skompilowanie podanych na tacy materialow! Niech je sama znajdzie, krytycznie oceni, niektóre TWÓRCZO wykorzysta!

 

Proponuje pod rozwage adminom czy nie wycinac takich watkow.

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje by kobieta ta napisała te pracę w postaci jednego zdania. ewnie zaprowadzi nim pewien zament u sprawdzającego.

 

Oto to zdanie:

 

Nie było zjawiska tak zwanego Wielkiego Wybuchu, jest ono sprzeczne z uznawana przeze mnie (kobietą pisząca pracę) Teorią Stau Stacjonarnego.

 

Bibliorgafia:

 

Astro-forum.org

 

Pozdrawiam

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio moim ulubionym zrodlem informacji staje sie wikipedia. Proponuje wiec zaczac od takiego artykulu http://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_the_Big_Bang. Wraz z wszystkimi odnosnikami spokojnie zbierze sie kilkanascie stron, a przy okazji sporo wiedzy.

wikipedia ??? - a gdzie weryfikacja takiego materiału, są odpowiednie książki, jeżeli nie w języku polskim to angielskim, które są sprawdzone merytorycznie i są znacznie lepszym źródłem materiału niż wikipedia czy inne podobne strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest PODWÓJNIE a nawet POTRÓJNIE BULWERSUJACE.

Nie dosc ze Kobieta sama nie potrafi napisac, to ten, co chce ZA NIA napisac tez nie potrafi (sorry, nie ma czasu w odróznieniu od nas!) i po prostu proponuje zebysmy to MY za te KOBIETE napisali a on jej to dzielo podaruje.

W koncu nie jest filozofia skompilowanie podanych na tacy materialow! Niech je sama znajdzie, krytycznie oceni, niektóre TWÓRCZO wykorzysta!

 

Proponuje pod rozwage adminom czy nie wycinac takich watkow.

 

 

nie przesadzaj :)

 

mam juz czesc tej pracy a kobieta ma najdrozsza bedzie sie tego i tak uczyc :)...ona sie na tym nie zna a mi to sprawia przyjemnosc...wiec poprosila mnie o pomoc ..czasu nie ma na kupowanie ksiazki o tych tematykach ze wzgledu na to ze czasu brak na jakiekolwiek formalnosci bo to jest kwestia 2 dni :) a nie tygodnia :)..dlatego ponawiam prosbe czy jakoby ktos z Was mial cos internetowego jakies ciekawe rysunki ...np. rozproszenia fotonow we wczesnym okresie Wszechswiata ..lub jakies informacje ktore moglbym wykorzystac to bylbym wdzieczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koper, kobiecie, czy nie,

Twojej, czy nieznajomej, jak już obiecałes, to Twój ból,

ale nie próbuj, przerzucać tego na użytkowników forum

 

bo po pierwsze, to jest naganne etycznie,

po drugie, tym robisz jej krzywdę

a po trzecie, floodujesz, starając się temat podtrzymać na wierzchu

i z tych powodów zamykam temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.