Skocz do zawartości

Web Cam PCVC680k - Problem z instalacją :(


Gość NID

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten topic zamkniesz czy nie to mi tam rybka, chyba wam powinno zależeć by był większy porządek.

Co do "dżentelmena" ... primo, wyraz ujęty w cudzysłów.

Secundo, użyłem tego sformułowania już na samym początku, wystarczy troszkę uważniej czytać posty

( a moderatorzy robią to "podobno" najlepiej :) )

Terzio : nie chce Ci się gadać powiadasz ... czy ja do tego zmuszam ?

Powinienem dostać bana ... śmiało.

"Wystrzeliłem z armaty" bo przez kilka dni gość wogóle nie odpisywał na e-maile, komórkę miał wyłączoną, dzwoniąc na tel. domowy powiedziano mi, że nikt taki tam nie mieszka ... wszystko (prawie) wskazywało na to, że te grosze strace ...

Czy na tym forum mieszam ? Hmm, jeśli byłbym w waszym wieku zapewne byłbym stonowany, spokojnie wypowiadał w formie pisemnej swe kwestie itp. idt. ... :P No i przede wszystkim był do wszystkich życzliwy <_< No cóż, różnica wieku jednak powoduje to, że ciężko się zrozumieć wzajemnie ... :huh

 

Ps. Przy okazji dzięki dla : zbig'a , a przede wszystkim dla krystian_koza i r.ziomber'a którzy starali się z czystym sumieniem mi pomóc i w przeciwieństwie do osób typu McArti poważnie potraktowali mój problem.

 

Post scriptum 2:

Które kamerki dostępne w Polsce jako nówki w sklepach nadają się do astrfocenia ?

Nie mam zamiaru więcej kupować używek, stąd to pytanie. Natrafiłem np. na Logitech'a Guickcam Pro 5000 oraz Philips'a SPC700 NC.

Aha, żeby nie było znowu marudzenia: czytałem z bazy wiedzy forumowej dział o webcam'ach, autor stwierdził, że tego typu kamerek nie ma dostępnych w sklepach ... czy to faktycznie prawda, bo aż ciężko uwierzyć ... rozumiem popieranie sprzętu który dostępny jest jedynie jako używka, ale bez przesady ... ;)

Edytowane przez NID
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo: Robisz zamieszanie od kiedy pamietam.

Po drugie primo: dziekuje za uznanie :ha:

Po trzecie primo ultimo: http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=12446 Wg tego kupowanie innych kamer do AF to wyrzucanie kasy w bloto. (Co chyba lubisz robic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, żeby nie było znowu marudzenia: czytałem z bazy wiedzy forumowej dział o webcam'ach, autor stwierdził, że tego typu kamerek nie ma dostępnych w sklepach ... czy to faktycznie prawda, bo aż ciężko uwierzyć ... rozumiem popieranie sprzętu który dostępny jest jedynie jako używka, ale bez przesady ... ;)
oczywiście w BAZIE WIEDZY FORUM są same kłamliwe piardy żeby trudno w nie było uwierzyć i żeby ludzie nie kupowali nowych tylko stare gówna, które do niczego sie nie nadają :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz zamieszanie od kiedy pamietam

Ach tak? No popatrz ...

dziekuje za uznanie

Nie ma za co. :]

 

McArti, pytanie było konkretne ... wyjeżdżanie tego typu (słabymi) komentarzami jest zbędne ...

Edytowane przez NID
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.