Skocz do zawartości

Web Cam PCVC680k - Problem z instalacją :(


Gość NID

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

No niestety okazało się, że jakiś pieprzony gnojek mnie na tym Allegro oszukał :icon rambo:

Co ciekawe, ten "dżentelman" chciał ją sprzedaż za 250zł, ale udało mi się wynegocjować cenę duża niższą, ale co z tego, 135zł w plecy :icon rambo:

 

Testowałem na trzych różnych kompach, za trzecim razem instalowałem według tego co mówił sumas.

Zawsze pojawiało się jakże wnerwiające zdanie: Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)

 

Podaje dane tego złodzieja:

 

Nick: sucharek2

.

.

.

.

 

 

Jeśli ktoś jest z Gdynii, proszę w moim imieniu skopać mu tyłek i zniekształcić porządnie przednią część twarzową. To i tak delikatnie powiedziane, bo ... ehh, szkoda słów.

 

Tak przy okazji dzięki tym którzy starali mi się w jakimś tam stopniu pomóc.

 

Ps. Pozostaje mi chyba nic innego jak wystawić negatywa, zgłosić sprawę do Allegro ... aleczy to coś da ? :angry:

 

 

 

 

edit:

usunąłem dane adresowe sprzedającego

NID na drugi raz myśl, co piszesz, za złamanie Ustawy o ochronie danych osobowych, grozi kara więzienia, a jest to ścigane z urzędu

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NID

NAjpierw skontaktuj sie z sprzedajacym, przedstaw problem i zadaj zwrotu kasy .

Nie mozesz pisac tekstu wyzej bo to dla Ciebie ryzyko jakby droge prawna ktos uruchomil .

Dopiero po braku wlasciwego odzewu od sprzedawcy skontaktuj sie z Allegro.

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NID

NAjpierw skontaktuj sie z sprzedajacym, przedstaw problem i zadaj zwrotu kasy .

[...]Dopiero po braku wlasciwego odzewu od sprzedawcy skontaktuj sie z Allegro.

Oczywiście, że najpierw tak zrobie, ale wątpie by ten "dżentelment" zwrócił pieniądze.

Zawsze wiedziałem, że żyjemy w chorym kraju i najwyraźniej bardziej karane jest przedstawienie publicznie danych złodzieja/oszusta niż jego czynność ... co do "stróżów prawa" to faktycznie, zapewne umożyliby wszystko. Tak wogóle dzwoniłem i dowiadywałem się w jednym z serwisów autoryzowanych Philipsa ...

że samo sprawdzenie czy kamerka działa z ich komputerem kosztuje bagatela 60zł ( de facto połowa ceny kamerki ) No cóż, tak bywa ...

 

A tak btw sumas, więzienia są przepełnione jakbyś nie wiedział, sądy nie nadążają za zaległymi sprawami , więc nie przesadzaj ... B) choć jako moderator musisz dbać oto by forum było "czyste", ale naprawde moża subtelniej to zmienić a nie od razu odpowiedzi typu: kolejne ostrzeżenie ... i też więcej zrozumienia dla osoby oszukanej przez zwykłego gnoja ... :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NID tak sie kończy, wymuszanie korzystnych okazyjnych cen. Takie interesy dochodzą do skutku przeważnie z handlarzami, którzy nie liczą się z wartościa sprzętu (łatwo przyszło łatwo poszło), nie obchodzi ich też czy sprzedają sprawne czy nie.

 

Zastanów sie zatem czy warto ogłaszać sie i kupię za połowe ceny, bo kto ci tak przeda? albo filantrop albo złodziej...

 

ps. teleskop miał byc koniecznie za 550zł a 135zł poszło nonszalancko w śmieci. nie wykluczone, że za 250 to byś kupił tą sprawną a jak sie targowałeś to dostałeś jako jeleń sknera tą druga zepsutą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NID tak sie kończy, wymuszanie korzystnych okazyjnych cen.

Nie nazwałbym tego wymuszaniem

Zastanów sie zatem czy warto ogłaszać sie i kupię za połowe ceny, bo kto ci tak przeda? albo filantrop albo złodziej...

Wskaż mi przynajmniej jedno moje ogłoszenie, gdzie napisałem, że przyjmę cokolwiek za pół darmo <_<

 

ps. teleskop miał byc koniecznie za 550zł

Jak widać, nie musiał

 

a 135zł poszło nonszalancko w śmieci

Nie przesądzaj przedwcześnie o wyniku tej sprawy skoro do końca nie znasz szcegółów

a jak sie targowałeś to dostałeś jako jeleń sknera tą druga zepsutą.

Daruj sobie tego typu komentarze. Kupiłem tą kamerę od osoby nie związanej z astro ... ale zresztą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz racje tylko niemasz 135 zł :)

I tak ciebie to cieszy ?

Kupie w dobrej cenie to nie oznacza "za pół-darmo", staraj się bardziej konkretnie dobierać

słowa do swych wypowiedzi ... co za człowiek. <_<

Edytowane przez NID
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, te pliki u mnie także są.

Po instalacji po restarcie systemu w oknie windowsowskim pojawił się komunikat, że brakuje właśnie takiego pliku jak plugin15.exe ... What the * is going on ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R.Ziober, faktycznie ten plik był w twoim folderze, czy po prostu plik plugin19.exe zamieniłeś na taką nazwę i wysłałeś na serwer ( pytam się, bo oba tyle samo zajmują)

Edytowane przez NID
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yy - tylko, ze ja go dodatkowo spakowalem do ZIPa - oczywiscie najpierw rozpakuj.

Hehe, to oczywiste :Beer:

Kolejna ciekawostak ... po umieszczeniu tego pliku, ponownym restarcie i podłączeniu cam'a nie ma teoretycznie błędu:

 

post-2617-1149958305_thumb.jpg

 

Tylko że jak uruchamiam dajmy na to PWizard.exe, to znowu jest, że :

 

No Philips Camera Detected! (Video)

 

Teraz już zupełnie nie wiem o co chodzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz działam między dwoma komputerami, i jak ma się sytuacja na laptopie:

 

niby nie ma błędów, jest że sterowniki są zainstalowane, nawet jest ta ikonka o której wspomniałeś w Mój Komputer, jednak gdy uruchamiam program philipsowski do robienia zdjęć, nadal nie ma strumienia obrazu, ale za to mikrofon kamerki działa ... czyżby ona z czasem się się rozgrzewała czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i myślisz, że Ci tak spokojnie zamknę?

 

stronę wcześniej wyzywasz go od złodzieja i zwykłego gnoja, opublikowałeś jego dane osobowe, teraz nazywając go "dźentelmenem", bo zwrócił Ci pieniądze uważasz, że temat można tak spokojnie zamknąć ??

 

ooo niema mowy, mnie się już niechce z Tobą gadać, po prostu dostajesz kolejne ostrzeżenie, chociaż w sumie powinieneś dostać bana, za takie zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i myślisz, że Ci tak spokojnie zamknę?

 

stronę wcześniej wyzywasz go od złodzieja i zwykłego gnoja, opublikowałeś jego dane osobowe, teraz nazywając go "dźentelmenem", bo zwrócił Ci pieniądze uważasz, że temat można tak spokojnie zamknąć ??

 

ooo niema mowy, mnie się już niechce z Tobą gadać, po prostu dostajesz kolejne ostrzeżenie, chociaż w sumie powinieneś dostać bana, za takie zachowanie.

 

 

Mam podobne odczucia nim wytoczy się armaty trzeba porozmawiać.

 

Miałem kiedyś nieprzyjemność kupowania w dość dużym sklepie internetowym mającym kilka filii w naszym kraju, aby się nie rozpisywać dostałem uszkodzony sprzęt a na dodatek używany szczytem wszystkiego było dołączenie karty naprawy no zmasakrowało mnie to kilka telefonów do prezesa owej firmy i dostałem kurierem nowiutki egzemplarz, mimo że zachowali się uczciwie raczej nie kupię tam więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.