Skocz do zawartości

Jak przeczytałem to zwątpiłem


Rekomendowane odpowiedzi

Organy scigania sa to male organiki podlegle wiekszym organikom , organa itd .

Organiki scigania scigaja tylko to co pomnizej od nich . Wszystko co powyzej lub z ukladami powyzej nie podlega sciganiu .

Np. w Polsce byla rozpracowana grupa pedofili i ... za wysoko stoja.

Jest calkiem prawdopodobne, ze wieksza inteligencja czy... nie wiem jak to nazwac : wkretnosc stanowiskowa i ped do wladzy czesto chodzi w parze z innymi zainteresowaniami . Wladza tez zbacza,

Przestaje smakowac to co podwladni maja , robia . Trzeba cos innego, bardziej wyrafinowanego .

Sadze, ze naturalna konsekwencja finansowania i wspierania innych przez UE, malzenstwa jednoplciowcow beda normalka wszedzie . A krok dalej to pedofilia .

Choc moge sie mylic , ale z tego co wiem to im mlodszy partner tym atrakcyjniejszy . :szczerbaty:

Homoseksualizm to nie jest choroba i nie da sie wyleczyc. Przy mojej wydawalo mi sie duzej tolerancji nie moge zrozumiec medialnego afiszowania sie ta innoscia , nawet jakby reklamowano ja . W ten sposob latwiej o nowy "narybek" .

Homoseksualizm ogranicza reprodukcje spoleczenstwa . I moze dlatego jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaluzny_m
Organy scigania sa to male organiki podlegle wiekszym organikom , organa itd .

Organiki scigania scigaja tylko to co pomnizej od nich . Wszystko co powyzej lub z ukladami powyzej nie podlega sciganiu .

Np. w Polsce byla rozpracowana grupa pedofili i ... za wysoko stoja.

Jest calkiem prawdopodobne, ze wieksza inteligencja czy... nie wiem jak to nazwac : wkretnosc stanowiskowa i ped do wladzy czesto chodzi w parze z innymi zainteresowaniami . Wladza tez zbacza,

Przestaje smakowac to co podwladni maja , robia . Trzeba cos innego, bardziej wyrafinowanego .

Sadze, ze naturalna konsekwencja finansowania i wspierania innych przez UE, malzenstwa jednoplciowcow beda normalka wszedzie . A krok dalej to pedofilia .

Choc moge sie mylic , ale z tego co wiem to im mlodszy partner tym atrakcyjniejszy . :szczerbaty:

Homoseksualizm to nie jest choroba i nie da sie wyleczyc. Przy mojej wydawalo mi sie duzej tolerancji nie moge zrozumiec medialnego afiszowania sie ta innoscia , nawet jakby reklamowano ja . W ten sposob latwiej o nowy "narybek" .

Homoseksualizm ogranicza reprodukcje spoleczenstwa . I moze dlatego jest ?

 

 

Zawsze mnie zaskakują skrajne zdania na dany temat - jednak jeżeli chodzi o homoseksualizm wydaje mi się, co zresztą jest poparte odpowiednimi badaniami, iż ci ze skrajnej negującej strony to osobniki które czasami same ze sobą nie mogą się pogodzić ze swoją innością. No i wybacz Zbig. ale to co piszesz trąca delikatnie w taką nutke.

 

 

Miłej niedzieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organy scigania sa to male organiki podlegle wiekszym organikom , organa itd .

Organiki scigania scigaja tylko to co pomnizej od nich . Wszystko co powyzej lub z ukladami powyzej nie podlega sciganiu .

 

Zbig To nie w Polska tam jest cywilizacja pojęcie układ nie jest tam znane no moze i są jakieś układy ale ludzie na szczycie władzy nie sią nietykali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak Amerykanie radzą sobie z tym problemem : wiadomosci.wp.pl

 

Czytałem tego arta wcześniej i powiem tak jak by moje dziecko dotkną jakiś łach i był bym szybszy od policji to najpewniej odsiedziałbym kilka lat może nie warto nie mogę sobie czegoś takiego nawet wyobrazić.

Edytowane przez maxlam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem tego arta wcześniej i powiem tak jak by moje dziecko dotkną jakiś łach i był bym szybszy od policji to najpewniej odsiedziałbym kilka lat może nie warto nie mogę sobie czegoś takiego nawet wyobrazić.

A skad bedziesz wiedzial ze Twoje dziecko ktos.... .

W wiekszosci przypadkow dzieci w sobie to ukrywaja i to cale zycie. :Boink:

 

Zabijac to zla energia zostanie . Lepiej "przerobic" dol w cos na wzor plci pieknej. :Beer:

Tylko zawsze ten pierwszy raz kogos skrzywdzi .

 

Statystyki sa straszne. Z 30-40% dziewczynek jest napastowana i 10% chlopcow . Dziewczynnki w wiekszosci przez kogos z rodziny

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem tego arta wcześniej i powiem tak jak by moje dziecko dotkną jakiś łach i był bym szybszy od policji to najpewniej odsiedziałbym kilka lat może nie warto nie mogę sobie czegoś takiego nawet wyobrazić.

Lepiej unikać radykalnych czy desperackich zachowań. Na pewno należy chronić własne dzieci. Prewencja i profilaktyka bywa bezpieczniejsza i bardziej skuteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.