Skocz do zawartości

Okular 2" 26mm Meade QX Wide Angle + Red Dot Finder (MultiDot)


ciernioo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam do sprzedania:

 

okular 2" ogniskowa 26mm, pole widzenia 70st., 5-cio elementowa konstrukcja. Jest to okular z serii 4000 QX Wide Angle, dorzucany do teleskopów Lightbridge w wersji Deluxe. Stan idealny - używany kilka razy, w komplecie pudełko i "słoik". Cena - 350PLN , w fotoclassicu kosztuje nóweczka 460PLN

 

Szukacz typu Red Dot Finder, również z zestawu Lightbridge Deluxe. Szukacz ten ma siedem stopni regulacji jasności oraz do wyboru cztery rodzaje siatki celowniczej. Stan idealny. Sprzedaję oczywiście razem z montażem. Identyczny w DO kosztuje 300PLN (bez montażu do teleskopu), ja chciałbym za niego 200PLN

 

Powiem szczerze że najbardziej interesowała by mnie wymiana tych sprzętów na ZOOMa lantana 8-24mm (ew jakiegoś podobnego) . Kompletnie spłukałem się na zakup tego LB i na dodatkowe akcesoria nie mam już funduszy, dlatego kombinuję jak mogę sprzedając to co jest mi mniej potrzebne ;)

 

Bardzo chętnie umówiłbym się na odbiór osobisty u mnie (Brwinów) , lub na trasie PKP Grodzisk Maz-Warszawa (lub w samej Warszawie)

 

oto fotki:

 

 

 

post-1700-1150118319_thumb.jpgpost-1700-1150118420_thumb.jpgpost-1700-1150118436_thumb.jpgpost-1700-1150118447_thumb.jpgpost-1700-1150118484_thumb.jpgc_203_thumb.jpgpost-1700-1150118521_thumb.jpg

post-1700-1150118499_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk nie masz takiego lub podobnego 2" to zostaw go sobie. W takim telepie jest potrzebny .

 

Ehh, no fajny jest ten okular, i trudno sie z nim od razu rozstawać, ale zoom lantan jednak bardziej by mi sie teraz przydał :huh: Zanim się dźwignę finansowo na nogi minie troche czasu. Może później kupie sobie jakiegoś RKE 32mm ...

 

Jak nie będzie zainteresowania tym okularkiem w cenie jaką proponuję, to go jednak zostawię, hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.