Skocz do zawartości

Cenzura..


Rekomendowane odpowiedzi

No i dzięki Bogu - każdy ma wybór. Ty także masz prawo założyć forum i wdrożyć na nim anarchistyczne zasady.

 

A chciałem być raz miły i napisałem, że jako fundator masz, na tym forum z definicji rację. To się teraz nazywa anarchizmem?

Już nie jestem trollem, tylko anarchistą? I gdzie ja sobie teraz odpowiedni avatar znajdę?

 

Adam, zamiast wysyłać mnie w kosmos, odpowiedz na dwa proste pytania, które zadałem wcześniej. Tak/Nie/Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam nie naskakuj na mnie... Było wycinanie linków do OPT i AN czy nie było?! Zniknęły posty początkowe z tematu "Zmiany w Astro-Forum.org - Lipiec 2006" czy nie zniknęły?!

Dzisiaj w Poznaniu jest chłodno... nie wiem jak w W-wie...

W moim poście nikogo nie oceniam, ani na nikogo nie nalatuję, prosiłem tylko o wyjaśnienie, bo chcę wiedzieć i chcę żeby inni wiedzieli również, jaka jest ostateczna wersja i jak wiesz interesuje mnie sosunek Rady (tak, widze Radę) do umieszczania linków do AN, bo klikając na link przez kogoś podany do naszych testów pojawiał się komunikat treści: ZAKAZ UMIESZCZANIA LINKÓW DO STRON KOMERCYJNYCH... :blink:

Z OPT było podobnie, dlatego pytam właśnie o to, bo czuję się w związku z tym nieswojo...

 

 

Drogi Emde, ja ciebie rozumiem, masz swój powód i AstroNoce. Ale na Boga - nie "podłączaj" się ze swoimi wątpliwościami pod "aferę", która ciebie nie dotyczy. Zaraz wątek spuchnie na 5 stron i nikt nie będzie wiedział o co chodzi. Czy teraz rozumiesz, o co mi chodzi? Bo ja zaraz dopisze, odbanować Płeszkę i już w ogóle będziemy mieli meksyk.

 

Sprawę promocji AstroNoce na AF obiecałem z tobą omówić Live, więc daj innym bronić Ziombera. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Emde, ja ciebie rozumiem, masz swój powód i AstroNoce. Ale na Boga - nie "podłączaj" się ze swoimi wątpliwościami pod "aferę", która ciebie nie dotyczy. Zaraz wątek spuchnie na 5 stron i nikt nie będzie wiedział o co chodzi. Czy teraz rozumiesz, o co mi chodzi? Bo ja zaraz dopisze, odbanować Płeszkę i już w ogóle będziemy mieli meksyk.

 

Sprawę promocji AstroNoce na AF obiecałem z tobą omówić Live, więc daj innym bronić Ziombera. ;)

... nazwa tematu jak najbardziej mnie dotyczy - Cenzura.

Adamie, nie pytam o nic innego jak o znikające posty, które dotyczyły AN, jak i o wyrzucanie linków do AN - takie działanie to niby jak się nazywa?

Więc pytam na forum bo na priv nie ma narazie o czym gadać - wyrzucaliście linki do AN (i OPT) czy nie? Jak tak, to podaj powód, a będziemy mieć jasność i ja już wątku nie ciągnę, pozostawiając pole do popisu dla obrońców Ziombera...

Aha... i może jeszcze jedno - dlaczego z mojej stopki znika co chwilę napis "astronoce.pl" który jest linkiem do naszej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Emde, ja ciebie rozumiem, masz swój powód i AstroNoce. Ale na Boga - nie "podłączaj" się ze swoimi wątpliwościami pod "aferę", która ciebie nie dotyczy. Zaraz wątek spuchnie na 5 stron i nikt nie będzie wiedział o co chodzi.

 

Adam ale ta sprawa dotyczy również moderowania linków. Dlatego Emde zapytał w tym temacie. Poczytaj jeszcze raz jak nie zauważysz to daj znać, pokarzemy gdzie o to pytamy.

 

 

ps. Emde też jasnowidzem?? normalnie podziw :Beer:

Edytowane przez mario2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linków nie było pewnie kilkanaście godzin - tzn. nie linków w ogóle, a tych, które ktoś dopisał (pewinie 1 max 2). Działało to na zasadzie filtru w trakcie wpisywania. Była to tylko chwila, wię nie róbcie zadymy.

 

Status sytuacji jest taki, jak przedstawiłem. To z mojej strony kończy dyskusję, bo widzę, że każdy kolejny post powoduje "rozwój" sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ale ta sprawa dotyczy również moderowania linków. Dlatego Emde zapytał w tym temacie. Poczytaj jeszcze raz jak nie zauważysz to daj znać, pokarzemy gdzie o to pytamy.

ps. Emde też jasnowidzem?? normalnie podziw :Beer:

 

:) tiaaa. Widocznie Astro-Forum.org buduje swój wielki portal informacyjny i dlatego "tnie" konkurencje. Co w tym dziwnego? ;)

 

I żeby była jasność - nie mam nic przeciwko promocji twojego serwisu poprzez AF. Oby tylko uczciwie i symetrycznie. Widziałeś SkyScope.pl ? Pamiętasz? Jeżeli ktoś zapomniał, jak było promowane na nim AF, to może sobie zajrzeć jeszcze raz.

 

Więc krótko - chcesz promocji na AF, proszę o to samo na AN. Zawsze wydawało mi się to proste i zrozumiałe, ale widzę, że w naszym środowisku jeszcze musi troche wody w wiśle upłynąć,... ech - szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linków nie było pewnie kilkanaście godzin - tzn. nie linków w ogóle, a tych, które ktoś dopisał (pewinie 1 max 2). Działało to na zasadzie filtru w trakcie wpisywania. Była to tylko chwila, wię nie róbcie zadymy.

 

Status sytuacji jest taki, jak przedstawiłem. To z mojej strony kończy dyskusję, bo widzę, że każdy kolejny post powoduje "rozwój" sytuacji.

... nie wiem dlaczego pytanie się o rzeczy dla mnie istotne nazywasz "robieniem zadymy", a kilkugodzinne tnięcie linków nie podając powodu o który proszę, uważasz za normalkę...

Status w mojej ocenie jest taki, że z niezrozumiałych powodów przez kilkanaście godzin AN było zbanowane, a teraz jest już cacy... - otóż nie jest...

Również kończę dyskusję bo i tak żaden kolejny post nie spowoduje wyjaśnienia sytuacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc krótko - chcesz promocji na AF, proszę o to samo na AN. Zawsze wydawało mi się to proste i zrozumiałe, ale widzę, że w naszym środowisku jeszcze musi troche wody w wiśle upłynąć,... ech - szkoda gadać.

Ponieważ dopisałeś to ustosunkuję się jeszcze raz:

Jak wiesz nie w tym rzecz... banowanie AN odbyło się przed jakąkolwiek rozmową ze mną czy z kimkolwiek z astronocy! Dopiero reakcja Jarka Olecha chyba przywróciła stan z przed bana.

 

W życiu nigdy nie pomyślałbym, że zakładanie wątku astronoce.pl które są znane na tym forum od ładnego czasu i informowanie w tym wątku o nowej szacie graficznej, zwiększonej redakcji i nowych możliwościach strony spowoduje taką reakcję. :blink:

 

Generalnie informowanie o testach przez nas przeprowadzanych - zresztą całkowicie bezinteresownie - odbywało się o ile pamiętam w starym wątku "astronoce", potem w wątku "Będą nowe testy", oraz teraz w nowym - "astronoce.pl". Nigdy w postach poza tymi wymienionymi nie kierowałem linków na naszą stronę prywatną, ani teraz na serwis! Linki które się pojawiały były wprowadzane przez użytkowników forum, którzy nasze testy polecali jako źródło informacji...

 

Nigdy też nie odczułem negatywnego stosunku do naszej działalności ze strony użytkowników ani Rady, tym bardziej właśnie nie rozumiem takiego zachowania... Co się nagle zmieniło, że posądza się nas o wykorzystywanie AF jako "dojnej krowy" (cytuję)?

 

Więc krótko bo i tak się rozgadałem... nie chcę promocji na AF, bo testy które robimy są niezależne, niesponsorowane i dla miłośników astronomii, a nasz serwis nie jest jeszcze komercyjny i nie wiem, czy kiedykolwiek będzie żeby takie propozycje realizować...

Narazie tyle... odpuszczem sobie na trochę AF, muszę ochłonąć...

pozdro :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz promować AF - nie musisz. Wolny kraj. Piszesz, że AstroNoce są niezależnym serwisem - a zapominasz, że AF też jest niezależne. Dziekuję, że wyjaśniłeś nam zasady.

 

Szkoda, że czasami trzeba tracić energię na gadanie. Wpadam na forum w zasadzie między spotkaniami i między pracą nad nowym AF. Dla ostudzenia emocji pokaże Wam kawałek tego, co czeka nas w najbliższych tygodniach.

afnew_demo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz mowa o przyszlosci to musi byc koncentracja uslug internetowych, forow z lekka tendencja na wzor interaktywnej TV. Zamiast w opozycji lepiej dzialajcie wspolnie, razem stanowice wieksza wartosc .

Moze rozwijajcie sie na ksztalt onetu? Wszystko co male zniknie lub zostanie wchloniete. Przejecia to normalka. Wystarczy, ze ktos dostrzeze korzysc z przejecia, a jak na razie sami sie oslabiacie . Sadze, ze nie jestescie konkurencja dla siebie. :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz mowa o przyszlosci to musi byc koncentracja uslug internetowych, forow z lekka tendencja na wzor interaktywnej TV. Zamiast w opozycji lepiej dzialajcie wspolnie, razem stanowice wieksza wartosc .

Moze rozwijajcie sie na ksztalt onetu? Wszystko co male zniknie lub zostanie wchloniete. Przejecia to normalka. Wystarczy, ze ktos dostrzeze korzysc z przejecia, a jak na razie sami sie oslabiacie . Sadze, ze nie jestescie konkurencja dla siebie. :Beer:

 

Ja też tak uważam! Sam nawet proponowałem AN wspólne budowanie (na ostatnim zlocie). Nadal podtrzymuję propozycję, że powinniśmy łączyć siły, a nie szukać manipulacyjnych podchodów.

 

Astro-Forum jest otwarte na każdy sposób rozwoju jego potencjału. Z chęcią rozbudujemy część informacyjną. Jeżeli AN są niekomercyjne, to wrota AF stoją otworem - jak zawsze zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaluzny_m

To ja się włączę na sekundkę...

 

Adam tzn co testy które robią chłopaki z astronocy są beee... niedobre i niewskazane dla forumowiczów - bo jakoś tego nie kumam. Może rozwiążemy ten problem jako grupa przyjaciół z forum - zróbmy po prostu ankiety czy ludzie chcą informacji o nowościach z optyczne.pl i astronoce.pl i sprawa będzie oczywista.

 

ps. jest troche nieeleganckie porównywać działalność astronocy z śp. "... a karawana jedzie dalej", weź to sobie proszę do serca !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się włączę na sekundkę...

 

Adam tzn co testy które robią chłopaki z astronocy są beee... niedobre i niewskazane dla forumowiczów - bo jakoś tego nie kumam. Może rozwiążemy ten problem jako grupa przyjaciół z forum - zróbmy po prostu ankiety czy ludzie chcą informacji o nowościach z optyczne.pl i astronoce.pl i sprawa będzie oczywista.

 

ps. jest troche nieeleganckie porównywać działalność astronocy z śp. "... a karawana jedzie dalej", weź to sobie proszę do serca !

 

Hehehe, nikt nie porównywał tego do śp. Daj spokój, nie podgrzewaj atmosfery. Chodziło mi wyraźnie o to, że temat AN jest tematem niezwiązany z Ziomberem i wprowadza zamieszanie do tego wątku. Ta kwestia mogła być poruszona obok.

 

JESZCZE RAZ POWTÓRZE. LINKÓW DO ASTRONOCY I OPTYCZNYCH NIE MOŻNA BYŁO WRZUCAĆ TYLKO PRZEZ CHWILĘ (ponad tydzień temu) Prawdopodobnie to była za szybka i za mało przemyślana reakcja. Obydwa serwisy doskonale o tym wiedzą, więc prucie dalej tego tamatu nie ma nic innego za cel, jak robienie zamieszania. Sorry. Ile raz mam pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, chyba kumam o co tu idzie.

 

poprostu na Optyczne mają reklamy a Astronoce czekają na reklamy i tu leży moze nie zamierzony ale domniemany charakter serwisów.

 

W tym akurat chyba nic dziwnego. Utrzymanie takiego serwisu nie jest proste. Żeby była jasność - bo gdzieś w tym słowotoku mogło to zaginąć. Nie ma dla naszego świata astro lepszej wiadomości, niż to, że powstają takie serwisy. Bez przychodów tych serwisów nie będzie - no chyba, że się filantrop na forum trafi.

 

Nigdy nie rozumiałem, co to środowisko tak się bulwersowało na takie kwestie.

 

Jeszcze wyjaśnie, bo to też się rozmywa. Problem ten nie jest wynikiem zmian na AF, bo one dotyczą zupęłnie innych kwestii. Pech chciał, że akurat w podobnym czasie "przyblokowano" pare linków do AN i Opt, co uważam, za bład i rozumiem rozgoryczenie chłopaków.

 

Nie mieszajmy tych dwóch kwestii! Bardzo Was proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.