Skocz do zawartości

O co chodzi z tym 350D??


Mohikanin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak się przymierzam do zakupu 350D w zasadzie Rebel XT, znalazłem na http://www.dexdigital.co.uk/products.php?category=21&page=1 fajną ofertę, ale może ktoś mnie oświeci czemu tu jest tak tanio, może ktoś już u nich kupował?? to jest ponad 150 dolców mniej niż wszędzie indziej - używane???

Pozdrowionka

Mohikanin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wyjaśnienie:

http://www.dexdigital.co.uk/about_us.html

To firma, która wysyła towary z Chin i Korei. Cena jest niska, bo nie zawiera ani VAT-u ani cła, które zapewne przy przesyłce musiałbyś w Polsce zapłacić. Ale może się mylę. Cena rzeczywiście atrakcyjna, do tego darmowa przesyłka na cały świat.

PS. Czy my tu jakieś reklamy nie uprawiamy? :oco::ha:

Ups. Free shiping widzę tylko przez dwa tygodnie:

http://www.dexdigital.co.uk/shipping.htm

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Benedykt
A dzięki, na to cło i vat nie zwróciłem uwagi, dobrze że zapytałem, co do reklamy to daleki jestem :-), zobaczymy , Jeszcze raz dzięki

Pozdrowionka

Mohikanin

 

Mohikanin,

zwróć jeszcze uwagę, w jaki sposób jest realizowana gwarancja, tzn. przez kogo i gdzie.

Jak Ci przyjdzie opłacić przesyłkę do Chin i z powrotem, załatwić wszelkie formalności celne to się może okazać, że taniej jest kupić sobie drugi. :blink:

To jest między innymi to, za co płacisz w kraju wyższą cenę.

 

Jak ja kupowałem swojego, to bliski byłem zakupu w www.d-photo.pl

350-tki byłu rzeczywiście tańsze i miały 24 miesiące gwarancji.

Sprzedawca zaczął kręcić nosem jak mu powiedziałęm, że potrzebuję fakturę VAT i gwarancję producenta. Usłyszałem odpowiedź, że faktury VAT nie dostanę, a pisemna gwarancja jest wystawiona przez sklep i może być ona realizowana tylko w tym sklepie (podobno aparat taki jedzie gdzieś na zachód Europy do naprawy).

 

Mając olbrzymie wątpliwości kupiłem aparat gdzie indziej. Droższy, ale za to z poską gwarancją i instrukcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohikanin,

zwróć jeszcze uwagę, w jaki sposób jest realizowana gwarancja, tzn. przez kogo i gdzie.

Jak Ci przyjdzie opłacić przesyłkę do Chin i z powrotem, załatwić wszelkie formalności celne to się może okazać, że taniej jest kupić sobie drugi. :blink:

To jest między innymi to, za co płacisz w kraju wyższą cenę.

 

Jak ja kupowałem swojego, to bliski byłem zakupu w www.d-photo.pl

350-tki byłu rzeczywiście tańsze i miały 24 miesiące gwarancji.

Sprzedawca zaczął kręcić nosem jak mu powiedziałęm, że potrzebuję fakturę VAT i gwarancję producenta. Usłyszałem odpowiedź, że faktury VAT nie dostanę, a pisemna gwarancja jest wystawiona przez sklep i może być ona realizowana tylko w tym sklepie (podobno aparat taki jedzie gdzieś na zachód Europy do naprawy).

 

Mając olbrzymie wątpliwości kupiłem aparat gdzie indziej. Droższy, ale za to z poską gwarancją i instrukcją.

 

Ok, dzieki za zwrócenie uwagi, na razie zdecydowałem sie kupić aparacik w NYC bo kumpel jedzie i w razie czego może zawieśc też do naprawy, teraz mam tylko dylemat czy wziąść 300D + jakieś lepsze szkło, czy wziąść 350D KIT ?? chce wydac nie więcej niż jakies 900 - 1000$, zdjęcia będe robił w nocy z teleskopem a w dzień do noralnego użytku, a może jakaś inna ciekawa rpozycja

Pozdrowonka

Mohikann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.