Skocz do zawartości

Dziecko i allegro!!!


Gość ignisdei

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Wczoraj przeglądałem sobie najpopularniejszy portal aukcyjny w naszym kraju pod kontem ciekawych książek astro i natrafiłem na książkę Franka H. Shu - Galaktyki, Gwiazdy, Życie książka miała charakter encyklopedyczny dlatego zatrzymałem się przez chwile na tej pozycji i nie ukrywam, że nosiłem się z zamiarem kupna jednak odstręczała mnie od tego cena 69,00 zł. Dziwnym trafem musiałem wyjść pokoju i na śmierć zapomniałem o włączonym kompie. Późnym wieczorem dostaje maila: kupiłeś przedmiot przez kup teraz. Dosłownie nogi zrobiły mi się jak z waty. W pierwszej chwili pomyślałem że ktoś wszedł na moje hasło i używa moje konto, dlatego zaraz je zmieniłem (hasło), jednak spojrzałem na godzinę zakupu i mnie olśniło przeciez była tu moja 4-letnia córeczka. Moja córka Amelka wykazuje się niepowszednią błyskotliwością jeśli chodzi o sprawy informatyczne, potrafi wchodzić w zakładki smigac po stronach z Kubusiem Puchatkiem, grac w gry a nawet cofać przeglądarkę (pokolenie new-age), nie dość zatem że złożyła ofertę to jeszcze zakończyła transakcje. Gdyby umiała pisać pewnie napisała by komentarz. :lol: Na domiar złego książka była zbyt drogo wystawiona, na innej aukcji gościu wystawił identyczna pozycję za 49 zł. Są tez dobre strony tej sprawy nigdy z własnej woli nie kupił bym tej książki, choć bardzo bym chciał, mała załatwiła sprawę za mnie. Jest jeszcze jedna istotna sprawa co ja powiem żonie. :lanie: Dlatego wniosek:

 

:naughty:Nigdy przenigdy, nie zostawiajcie włączonego i zalogowanego na was kompa przy dzieciach!!! :naughty:

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mala bedzie miala prezent na gwiazdke :)

A ksiazka istotnie bardzo ciekawa - przegladalem w empiku - wielka cegla i to napisana nie do konca "popularnonaukowym" jezykem. Tez chcialem kupic ale chcieli za nia 96zl!

Ignis jak juz przeczytasz to mi pozyczysz co?

Pozdrawiam :Beer::Salut::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mala bedzie miala prezent na gwiazdke :)

A ksiazka istotnie bardzo ciekawa - przegladalem w empiku - wielka cegla i to napisana nie do konca "popularnonaukowym" jezykem. Tez chcialem kupic ale chcieli za nia 96zl!

Ignis jak juz przeczytasz to mi pozyczysz co?

Pozdrawiam :Beer::Salut::D

No problem! przywiozę na koniec-listopadowe lookanko :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szu" to popularny zamiennik Rybki wsrod studentow astronomi ;)

Podobno rzeczywiscie jest fajniejszy, zapewne ze wzgledu na bardziej przystepna forme - obrazki, latwiejszym jezykiem.

Ja sie uczylem z Rybki :)

(jesli ktos ma wstep do biblioteki UW - BUW - to ta ksiazka tam lezy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3.5 letnia siostre i sam moge powiedziec co to znaczy pokolenie "new-age" (nie ma to jak codzienne bitwy o kompa zeby przejzec AF- polecam ten sport kiedy siostra myszka kieruje na zakledke z Kubusiem Puchatkiem a samemu przeglada sie strone :szczerbaty: ) Cale szczescie ze mamy dobry ze soba kontakt i mozna latwo ja udobruchac :D Niestety kosztem komorki. Zamiast slyszec: "Daj mi myszke" slyszy sie piekny party mix dzwonkow w tel...

Edytowane przez Stasiu_1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ze dwa tygodnie temu było głośno o 3 latku, który w ten sam sposób kupił samochód w Angli za 30 tyś. funtów (he he he wszystkie brukowce o tym pisały). Na szczęście sprzedawca odstąpił od transakcji może jak nie chcesz kupić to się dogadaj ze sprzedawcą.

 

Swoją drogą można by się umówić, że wystawi ktoś porządnego telepa gdzieś za 30000 PLN ja podstawie 2 letniego berbecia pod kompa i się zmyję cichaczem a jak żonka wróci i no cóż stało się kochanie jutro jadę po odbiór :helo::ha: .

 

jak pilnowałaś dziecko :Boink: !!!

Edytowane przez zjelon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.