Skocz do zawartości

Test Forum


Adam_Jesion(BOT)

Rekomendowane odpowiedzi

Takie forum już jest na stronie astronomia.pl

 

Oczywiscie,... i na wielu innych serwisach. To najpopularniejszy darmowy engine forumowy, co powoduje, ze jest w tej chwili najbardziej stabilnym i dopracowanym systemem.

 

Ale co tam system, przeciez to tylko platforma. Ludzie sa najwazniejsi, nie komputery, czy soft... ;)

 

Oczywiscie, jezeli polecimy ta droga, to forumowicze wybiora system. Jest tego troche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie forum już jest na stronie astronomia.pl

 

Oczywiscie,... i na wielu innych serwisach. To najpopularniejszy darmowy engine forumowy, co powoduje, ze jest w tej chwili najbardziej stabilnym i dopracowanym systemem.

 

Ale co tam system, przeciez to tylko platforma. Ludzie sa najwazniejsi, nie komputery, czy soft... ;)

 

Oczywiscie, jezeli polecimy ta droga, to forumowicze wybiora system. Jest tego troche...

 

No ale astronomia.pl jest serwisem o astronomi, po co znowu tworzyć nowe forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale mój post już znikł :)

 

Failed sending email :: PHP ::

 

DEBUG MODE

 

Line : 234

File : /home/www/Forum/includes/emailer.php

 

Czyli dość szybko powtarza się sytuacja z astro4u :) kiedy bany za tydzień ?

Jestem pierwszy w kolejce ...

 

 

Szybko działa bo to serwer próbny dla potencjalnego klienta :)

 

 

Pytanie brzmi: Jak oglądalność forum będzie się miała do gwarantowanego transferu miesiecznego ?

 

Co użycia tego samego enginu , no cuż jest za darmo ( choć nie do końca jest to GNU lub GPL ). Uważam jednak że przywoitość wymagała by użycia choćby innej szaty graficznej.

Orginalność Panowie, orginalność !!!

 

 

Łukasz Markulis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz... rozumiem ze to jednak zart ;)

Komentarze na razie zachowaj, bo forum jeszcze nie istnieje. To tylko engine wrzucony, zeby pokaz i potestowac rozne mozliwosci, jakie stoja przed nami. Nie ma jeszcze nawet osob, ktore moga prowadzic to forum, wiec nie mow, ze moglibysmy sie postarac. Spokojnie.

 

Szate graficzna zrobic mozna bez problemu, jaka tylko sobie wymarzysz :)

 

Tak jak mowilem, to stoi przez jeszcze 13 dni. Jezeli nie zdecydujemy sie na wykorzystanie tego, to zniknie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zostane pewnie zaraz opluty, obrzucony wyzwiskami, ale trudno.

Uważam że to nie jest to samo forum co bylo. Nie chodzi mi o szatę graficzną ale o to co to się zaczyna wyprawiać wśród rzeszy astroamatorów. To że Pan Janusz Płeszka i Pan Bartek(nazwiska nieznam) się połucili to chyba nikt nie przypuszczał jakie to będzie miało skutki. Uważam że admosfera zrobil się hujowa powiem więcej bardzo hujowa. Na tym nikt nie zyska a tylko ucierpi. Kto? ludzie nie doświadczeni którzy prawie wszedzie mogli znalezć adres www.astrokrak.pl a tam i oferta i używane forum i czat tak jak powinno być. A tu co widzę wchodzę o 20 wszystko ok. , wchodzę o 24 wszystko huj w pizdę wzieło. Uważam że powinno odbyć się spotkanie wszystki forumowiczów (ci co mogą dojechać) gdzieś na neutralnym gruncie i powinno być przedzstawienie problemu, jego analiza, i spoób jego likwidacji lub naprawy. A wszystko wzieło sie z tego że Bartek chciał reklamować na forum teleskopy uniwersalu, Pan Janusz się zaraz oburzył i wiele innych osób, mogli mieć uzasadnine powody. Ale to można było spokojnie omówić , a nie że zostaniemy zdradzeni itp. Pan Janusz gdzię tam napisał że to forum nie robi mużadnej reklamy uważam odwrotnie robi i to dużą. Znajdowało się ono na stronie www.astrokrak.pl , gdzie byla zamiesczona oferta teleskopów. Uważam tęż że nie potrzebne było zbanowanie Pana Janusza. Ale przedewszystkim uważam że był to problem Pana Janusza i Pana Bartka i nie potrzebnie inni forumowicze w to wlączyli. Dlatego apeluje astro amatorzy jężeli nie chcecie stracić wielu wybitnych na tym forum ludzi i forumowiczów którzy się tu zapisywali to trzeba wrócić do tego co było i naprawić to. Inaczej Ludzie będą kupowali znów teleskopy firmy uniwersal i kity z hipernmarketów. Jeśli nie UNIWESALE święć swój tryiumf i sprzedawaj więcej swoich teleskopów. A jeszcze tak od siebie ja zapisałem się na tamto forum ponieważ wiedziałem że doradzi mi około 50 fachowców z dziedziny astronomi w óżnych dziedzinach a teraz nie wiem czy to forum pozyska tych samych ludzi co tam się znajdowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest OK tylko jakoś milej mi było czytać o okularach , teleskopach i astrofotografii niż śledzić wątki o przenosinach , banach i wymianie ( lub nie :( ) baz . Zgadzam sie , że forum to ludzie - to prawda tylko obawiam się , że po tych "przebojach" stara gwardia odda się swojemu ukochanemu hobby a ja - malutki i inni tylko oberwiemy odpryskami i będziemy tylko zadawać pytania - niestety bez odpowiedzi :( ! .. a to się porobiło ..

 

PS

Inowrocław pozdrawia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.