Skocz do zawartości

Znaczki w Wordzie


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie się nieźle coś namieszało w systemie, bo wywaliłem tylko Worda co oczywiste no i... chciałem go zainstalować na nowo. Tylko chciałem, bo nie wiadomo dlaczego, ale nie chciał się ponownie do końca zainstalować (instalator chciał, abym wsadził płytke tą samą, którą już miał :unsure: ).

Pojechałem do kolegów do sklepu komputerowego, no i zrobili być może to samo, co ja bym zrobił- stalneli mi Offica 2000. Ja też mam płytke 2000, ale moze lepiej by w tym wypadku zadziałało przywracanie systemu (co i tak nie zawsze działa poprawnie...).

Pech taki, że nie skopiowałem sobie płyty 2003, a ta którą mam jest trochę porysowana i pomalowana paluchami. Więc kto wie, może w tym jest problem, w co jednak wątpię.

 

Zrobiłem to, jak pokazałeś w 2000 i się zgadza, ale nie do końca. Więc może włącz te granice tekstu i na forum umieść screena co Ci się wyświetla na "kartce". Wtedy będę miał pewność czy o to chodzi :).

Jak tam z tym 2003 u mnie będzie to się jeszcze okaze. Z nową płytą 2003 spróbuje wgrać samego Worda ale to niestety najwcześniej w niedzielę będzie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OpenOffica to ja mam. Swego krótkiego czasu miałem na lapie nawet dwie wersje Offica, ale szybko 2000 wywaliłem. Ale fakt, że oba działały.

Sprawa z OpenOfficem nie jest taka prosta. Chyba wszędzie, albo prawie wszędzie on po prostu wolno działa. Druga sprawa to brak działania na plikach .doc czyli wordowskich, choć w tej nowej wersji (PL ma być w grudniu) to jakoś tam zmienili. Dokładnie jak to nie wiem - poszperajcie na dobreprogramy - tam była prezentacja (o ile jeszcze tam jest).

OO mam głównie po to, by móc łatwo i przyjemnie konwertować nawet pliki HTML do PDFa, bo z edytora tekstu jest bezpośrednia konwersja, czego nie ma w Wordzie. W Wordzie trzeba mieć wirtualną drukarkę jak zapewne wiedzie i to jeszcze oskryptowaną (ja mam dodatkowe 2 programy do konwersji z doc na pdf). Są niby jakieś śmieszne dodatki do Worda, ale na szybko tego w googlach nie znalazłem.

 

Choć u mnie praktyka jest lepsza o tyle, że jak otwieram doc z OO to mi otwiera, ale formatowanie jest nieco zmienione, więc na siłę to da się pogodzić.

 

A co do tych znaczków - są niby te same, ale nie do końca... bo u mnie jak widać nie ma tych linii... na prawdę nie wiem czy to jest to samo czy nie :unsure: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie OpenOffice bez problemu otwiera wordowskie *.doc... Mam wersję której kompilacji dokonano 20 października i nosi numer 2.0.4

Dobrze wiedzieć. Przy czasie sprawdzę jaką ja mam. Później być może uda się zainstalować Worda 2003, choć 2000 zupełnie wystarczy.

 

Szczerze mówiąc jestem ciekawy czy ktoś wie (jest pewny), czy te znaczki z Worda z tymi granicami tekstu to to samo czy jednak coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 99,9% to to samo.

 

A w ogole sprawdzales czy masz te funkcje wlaczona? Wylaczyles ja? Co sie stalo?

 

I czy to az tak Ci przeszkadza, ze musiales zdeinstalowac Worda i chcesz zainstalowac OO?

Drukuja Ci sie te znaki, ze sa niepozadane?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie OpenOffice bez problemu otwiera wordowskie *.doc... Mam wersję której kompilacji dokonano 20 października i nosi numer 2.0.4

 

Powiem więcej jakieś dwa lata temu pisałem dość obszerny tekst ponad sto stron i pech chciał że podczas ostatecznego formatowania i drobnych poprawek coś porobiło mi się z plikiem i kolejno z kopiami że otwierały mi się i zawieszały to edytor to cały system. Nie pomogło przeinstalowanie systemu i Worda miałem nuż na szyi nie pomogło naprawianie pliku w Word masakra pobrałem OpenOffice otworzyłem plik i działa kamień z serca następnie zapisałem go w nową kopię i już działała w Word wnioski samemu wyciągnice. Choć nie ukrywam, że Worda używam nadal, ale dobrze mieć coś innego w zanadrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie OpenOffice bez problemu otwiera wordowskie *.doc... Mam wersję której kompilacji dokonano 20 października i nosi numer 2.0.4

 

Po numerku poznaje, ze to polska dystrybucja ux.pl

Sam przesiadlem sie na nia z klasycznego OO jakis czas temu i zadowolony jestem trza przyznac :D

No i zgadzam sie jak najbardziej z opinia, zeby winde za okno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj miałem okazję to sprawdzić i to nie są granice tekstu. Albo jakiś błąd w programie albo już nie wiem co. Jutro zapytam jednego informatyka w szkole czy wie o co lotto. Tagi również wyłączylem dla pewności...

Te znaczki są cały czas, nawet, gdy granic nie mam włączonych, a jak włącze je to mam to co zostało pokazane już na jednym screenie (te znaczki + linie kropkowane). Wiem, że mielę temat, ale coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.