Skocz do zawartości

Himpol OK, firma wysyłkowa nie


sybic

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez moge sie wypowiadac o dostawie bardzo dobrze - w zaplanowanym terminie, na czas, obsługa bardzo miła. Pan dostawca wielką pakę wtachał na górę (my tylko asystowaliśmy żeby nic się nie obiło). Oczywiście, wszystkie kwitki, itp. I bardzo cierpliwie odpowiadał na pytania moich starszych :D. Paczkę otworzył żeby luknąć czy wszystko gra, a dopiero potem wyszedł. Ogółem, perfect.

 

Może były to pojedyńcze przypadki (albo dostawca jakiś zdołowany :wink:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę się zawiodłem, przysłano mi zamówioną folię na czas, jednak nie była ona w takim stanie jak bym oczekiwał :? , nie dość żę była wypalcowana( a wystarczyło umyć ręce lub poprostu założyć rękawiczki) to jeszcze miała naruszoną warstę, toteż następnym razem wypróbuję AstroKraka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamawiałem okular i folie w DO to było wszystko ok. Zamówienie złożyłem we wtorek wieczorem. Przesyłkę wysłano następnego dnia "przy użyciu" kuriera GLS 8) Następnego dnia miałem pake w chacie. folia zapakowana w dwa kartoniki i jakąś inną folie. Nawet nie otwierałem tego bo po co. Myślę ze nie wrzucili folii śniadaniowej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Stan "Szybkiej paczki" na dziś - przesylka dotarla po dwoch dniach teoretycznie powinna przyjsc na następny bo duze miasto. Zawartosc - jedno z opakowanie zostalo nadgniecione CALE SZCZĘŚCIE ZAWARTOŚĆ BYLA CALA i obylo sie bez dodatkowych kosztow, bardzo nielubie reklamacji bo zwiekszaja sie koszty zakupu (doświadczenie z pewną firmą A, koszty reklamacji z winy dostawcy lub producenta powinny byc ponoszone przez niego niestyty tak nie jest). Taka uwaga do DO, nie pakujcie filtrow do kopert bo prawie napewno mogą zostac zgniecione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat sprzęt z U a nie z Himpolu wiózł mi kurier.

Optisan w wersji U był tak PIECZOŁOWICIE zapakowany - luzem wrzucone do pudła potwornie ciężkie części statywu - dopchane luźnymi kawałkami styropianu. W efekcie METALOWE "kabłonki" mocujące tubus uległy złamaniu.

Na szczęście tuba była w osobnym (chińskim) pudle więc tylko niewielkim wgięciem się to zakończylo.

Nie jest to "a propos" Delty lecz w związku z pracą kurierów.

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.