Skocz do zawartości

Wracam z urlopu na Kudłaczach :-)


Gość Janusz P.

Rekomendowane odpowiedzi

Od poniedziałku kontynuuję wytężona pracę firmową i otwieram od razu nowy salon sprzedaży w nowym wnętrzu od frontu i to na europejskim mam nadzieję poziomie :D:D:D

Przepraszam przy okazji wszystkich klientów za nieodpisane w tym czasie maile i nie potwierdzone zamówienia, szybciutko to nadrobimy od jutra 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOOO , byliśmy z kolegami w tym nowym ASTROKRAKU .Widzę Janusz że jesteś doskonale przygotowany do naszego wejścia do UNII . Byłem niedawno w Telescope House w Londynie . Brakuje Ci tylko w gablotce kompleciku Naglerów na sprzedaż. Ale spoko , mamy czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będą po europejsku rozpatrywać swoje buble bo narazie nie jest to dobre a wręcz tragiczne !

 

Sprzedają towar i do tej chwili jest dobrze wręcz bardzo dobrze wszelkie uwagi po zapłacie to tragedia , przeciąganie terminów , upierdliwy klient itd. doświadczyłem to na własnej skórze .

 

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości do Astrokraka to faktycznie trzeba mieć wiele . Właśnie ja mógbym coś na ten temat napisać bo na zamówiony sprzęt czekam już 9 miesięcy . Niemniej Kolego "Jurek" nie pisz bzdur że to buble . Miałem okazje pokazać Syriusza w Londynie i Angolom szczęki opadły do ziemi że za taką cenę można kupić 350-tkę . Nie chwalę nikogo bezpodstawnie . Czytaj wątki na Forum gdzie pojechałem po MTO sprzedawane również przez Astrokraka jak i potwierdziłem dobrą jakość obrazu w Syncie 200 mm Bociana . Tą drugą nawet nie wiem kto sprzedaje , ale co widzę na zlotach to potwierdzam . To tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia pracownia Oskarze zostaje jako montownia i pokój serwisowy a nowy salon firmowy dla obsługi klientów jest pod tym samym adresem Mogilska 51 w Krakowie tylko z witryną od frontu i nowym sporym szyldem rzucajacym się w oczy nawet z drugiej strony ulicy, zresztą sam przy okazji zobaczysz, zapraszam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesionie pomysł bomba ale jak widzisz zawsze kij ma dwa końce i musi znależć się jakiś niezadowolony malkontent ale cóż prawo klienta narzekać i wymagać od firmy, postaramy się aby takich malkontentów było jak najmniej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wdrazajac to rozwiazanie, mialem nadzieje, ze bedzie to tez pewien bufor dla niezadowolonych klientow. Poza tym dzieki temu ty takze mozesz poznac opinie, ustosunkowac sie (bez smiesznego posadzania, ze znowu kupczysz) i ew. wprowadzic w zycie w swoim przedsiebiorstwie. Wilk syty i owca cala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parapetówa w nowym Astrokraku ta niezła myśl . Faktycznie lokal , meble i wystrój UNJNY . Żebyś jeszcze Januszu dotrzymywał terminów realizacji zamówień . Bo w Unii nie może być takich poślizgów i tłumaczeń że optyk lub tokarz na urlopie . W końcu zainteresujemy się wyrobami Tele Vue lub innego Borga . Pamiętaj o tym proszę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety naszym podwykonawcom daleko jeszcze do standartów unijnych, z jakością sobie jakoś radzą bo chcą zarobić i ich pilnuję, za buble nie płacę i potrącam za stracony materiał ale terminy to mają dokładnie w dupie :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna ale widzę że ta parapetówa to dla Was kultowa sprawa i nic nie zrobie przez miesiąc jak będę z wami pił po kolei, wpadnijcie wszycy w jakąś sobotę albo w Jodłowie postawię coś na to konto wszystkim na raz :-))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.