Skocz do zawartości

Głośniki do autka


Icex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do sprzedania głośniki samochodowe firmy Sinuslive.

 

Tweeter : Neo 25s link: http://www.sinuslive.pl/product_info.php?c...d4ae0e0857bc88d

 

Kick+mid basowe: SL 16 link:

http://www.sinuslive.pl/product_info.php?c...products_id=519

 

Głośniki nowe nieużywane (podłączone jedynie raz w celu odsłuchania w domu pod wzmacniacz) leżakowały u mnie od czerwca 2006, dostałem je na urodziny (czyli jakby leżakowały se w sklepie :) ) (marzyłem o nich od jakiegoś czasu) lecz znajomi nie spojrzeli jak kupowali, że głębokość montażowa to 73mm i niestety do mojej Fabci nie przypasują, kombinowałem do niedawna by dać dystanse, kupić panele, cokolwiek, gdyż jak je usłyszałem po prostu nie mogłem patrzeć jak leżą, niestety po długich przemyśleniach stwierdziłem, że wiązałoby się to ze zbyt dużą ingerencją w drzwi.

Więc niestety zdecydowałem o sprzedarzy.

Powiem tak jak dla mnie - melomana z lekko audiofilskim podejściem do muzyki do 500zł nic lepszego raczej się nie znajdzie (pamiętajcie jest to tylko moja subiektywna opinia, każdy ma inny gust)

zestaw ten odsłuchiwałem na dobrej klasy wzmacniaczu (stare dobre tranzystorki :D ) i muzyczce takiej jak Mike oldfield - tres lunas (genialna płyta), Sade (the best off), Joe Cocker (no ordinary world) i stwierdziłem, że jak za takie pieniążki (nowy zestaw 419zł + przesyłka) to nawet potrafi to zagrać.

Postanowiłem że wystawie je tutaj, bo morze ktoś akurat szuka głośników, i te mu akurat przypasują.

 

Cena jak dla was:

Zestaw: 300zł + przesyłka

Lub ewentualnie same woofery za 250zł (samych tweeterów nie sprzedaje ! )

Ceny nie zmienię i tak jest atrakcyjna.

 

I co najważniejsze zgodnie z zasadami naszego "Marketu" ażeby nikogo nie zmylić !!

 

Pamiętajcie : GŁĘBOKOŚĆ MONTAŻOWA 73mm !! !! !! !!, zestaw jest zestawem typowo pod wzmacniacz (o czym niestety na allegro nikt nie wspomina) !! !! !!

Jeżeli ktoś jest chętny, zapraszam na priv.

Edytowane przez Icex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.