Skocz do zawartości

Skyluxa


KamileX

Rekomendowane odpowiedzi

nie no spoko ;) ale jeślibym miał drugą ofertę i normalny opis to widziałbym że ktoś się zna na tym co sprzedaje,mniejsze ryzyko że kupię wadliwy sprzęt.W takim przypadku widać że ktoś nie ma pojęcia,a wtedy może nawet nie wiedzieć że teleskop jest uszkodzony ( jakby był ) i sprzeda lipę nie wartą tych pieniędzy.

 

Pozdrawiam również ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uch, Skyluxy bywały i za 250! Za tyle mniej więcej kilku osobom polecałem na PW. Nie dalej niż kilka dni temu odradzilem dalszą licytację powyżej 320 zł :rolleyes:

Nie chcę mieszać, bo wiem co oznacza gorączka "mania" telepa- ale za używkę nie dałbym więcej. Aby Skylux był "pełnosprawny", wymaga dokupienia okularów. A wtedy to już kosztuje... aż za dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jest coś innego w podobnej cenie do skyluxa do obserwacji planet.??

 

 

Będzie ciężko kupić coś lepszego w tej cenie. Musisz śledzić market tu na forum czy też inne giełdy czasem zdarzają się naprawde duże okazje. I za stosunkwo nie duże pieniądze można mieć już dobry sprzęt.

Pozdrawiam i życze cierpliwości;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sama tuba Skyluxa (pierwsze wydanie) + szukacz skylux. Tuba tuningowany wyciąg (kasowanie luzów i wyczernienie), wyczerniona cela obiektywu. Może będę miał takie coś do sprzedania nad ceną się nie zastanawiałem. Jak znajde to dorzuce obejmę ale bez dowetaila bo go mam założonego do MTO.

Edytowane przez mario2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama tuba Skyluxa (pierwsze wydanie) + szukacz skylux. Tuba tuningowany wyciąg (kasowanie luzów i wyczernienie), wyczerniona cela obiektywu. Może będę miał takie coś do sprzedania nad ceną się nie zastanawiałem. Jak znajde to dorzuce obejmę ale bez dowetaila bo go mam założonego do MTO.

 

No dzięki wiesz, ale jednak coś z Montażem i 2 wydanie

Dzięki jeszcze raz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.