Skocz do zawartości

Refraktor 127


Andrzej Mroczkowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Gość ignisdei
Sprzedam za 1000zł ale można pogadać :D

Gdybyś chciał sprzedać na części to byłbym zainteresowany szukaczem.

Nasadkę kątową szukał Waldixs, opchnął byś dwie rzeczy... :Beer:

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Kusi, kusi... ale nie wiem czy dam radę. W ciągu kilku dni będę widzial "na czym stoję".

Ile dokładnie waży ta tubka? Spróbuj sprawdzić plisss. Na stronie FC piszą "około 10 kg"...

Acha- ja tam szukacz pewno mógłbym odpuścić, ale bez kątówki się nie da ;)

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Hmm... waga mnie zaskoczyła (in plus). Ten szukacz jest z podświetlanym krzyżem, prawda? Jeśli Ignisdei wie, że on będzie ciut ;) droższy niż tradycyjny szukacz, a mimo to jest nim zainteresowany... cóż, bedę myślał jeszcze intensywniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ignisdei
Hmm... waga mnie zaskoczyła (in plus). Ten szukacz jest z podświetlanym krzyżem, prawda? Jeśli Ignisdei wie, że on będzie ciut ;) droższy niż tradycyjny szukacz, a mimo to jest nim zainteresowany... cóż, bedę myślał jeszcze intensywniej ;)

Ile wynosi te Ciut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ignisdei
750? :szczerbaty::ha:

To jakiś szukacz z zwierciadełkiem adaptywnym, lub może nosi autografy Neila Armstronga, Edwina Aldrina, Michaela Collinsa inkrustowane minerałem z gruntu księżycowego :Boink:

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Możesz podać jakieś bardziej szczegółowe dane albo linka do takiego samego modelu??

Byłbym czymś takim zainteresowany do mojej kamerki DSI II.

 

M.F.

 

DSI PRO II ??? :szczerbaty: Zróbmy sparring! Mam DSI I, może byc ciekawie. Co ty na to? Mamy jak to zorganizować?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.