Skocz do zawartości

Wyprzedaż


Jazz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam do sprzedania:

 

szukacz 9x50 od teleskopu SkyWatcher SKP2001EQ5 - http://deltaoptical.pl/deltasklep/shopping...b1436b310b7e32d

Teleskop zakupiłe w zeszłym roku w sierpniu. Stan szukacza idealny.

 

Cena 100 zł.

 

 

 

Filtr słoneczny (folia) Baadera ND5 do obserwacji. W opakowaniu tak jak zapakowali mi w DO, ani razu nie użyta - sprzedaje bo zmieniłem tubę na większą. - http://deltaoptical.pl/deltasklep/shopping...b1436b310b7e32d

 

Cena 25 zł.

 

 

ASCT własnej produkcji do teleskopu SkyWatcher SKP2001EQ5. Dorobiłem nową blachę na wzór oryginalnej tylko z wywierconym odpowiedzniej średnicy otworem w środku. Do blachy na czarny silikon przyklejony jest wentylator (chyba 80 mm) z systemem zawieszenia wiatraka na gumkach. Dołożony jest dobry potencjometr do sterowania obrotami wiatraka. Od środka przyklejona jest uszczelka okienna dla dodatkowego wytłumienia drgań (oprócz silikonu i sytemy zawieszenia na gumkach wiatraka) oraz uszczelnieniu. Koszt samych części i robocizny jaką zapłaciłem to ponad 120 zł.

DSC02150.JPGDSC02151.JPG

Cena 90 zł.

 

 

 

Lornetkę Bresser Exclusive Line Cobra 16x50. Dystrybutor FotoClassic, zakupiuona w lutym br w Mediamarkt. Dwa lata gwarancji - stan idealny. W kpl pokrowiec pudełko, wszystkie kwity i zatyczki.

 

Cena 120 zł.

 

 

Pzdr

Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowany byłbym wstępnie ASCT, będzie pasować do synty na dobie? I ile dm^2 masz foli? Też byłbym wstępnie zainteresowany.

 

pozdrawiam

 

 

Folia 20x20cm.

ASCT - Myślę że tak, chyba że masz inny roztaw otworow do przykręcenia tylnej blachy ale nie wydaje mi się aby chińczykom chciało się tak komplikować sobie życie - bo to prawie ta sama tuba a napewno ta sama środnica lustra więc pewnie ta sama cela.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.