Skocz do zawartości

Pozostało 31 dni :(


Rekomendowane odpowiedzi

Ech pamiętam jak pare lat temu pisałem ten egzamin ( po podstawówce)powtarzałem sobie: to nic ważny będzie ten po gimnazjum. No i jakoś 38 pkt wyszło

 

Jak przyszedł czas na gimnazjalny to powtarzałem sobie przecież to prościzna. No i wyszło trochę słabo bo 83 pkt.

 

No a teraz tęsknie za gimnazjum i takimi dobrymi ocenami. Teraz ledwo 4,1 a w gimnazjum 4,7 to minimum.

Ale jednak za nic nie chciał bym być znowu w gimnazjum. Bo w końcu każda chwila przybliża mnie do studiów :P

 

A i tak najgorszy momet to ten kiedy dają ci te wąskie świstki z wynikami. Wtedy słychać w całej szkole takie ciche płaknie i chlipanie zewsząd.

A nam do tego dali wyniki przed balem na koniec gimnazjum to dopiero cyrk był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.. a gimnazjalistom.. został jeszcze ponad tydzień :szczerbaty:

 

 

od dziś równy tydzień już nauczyciele zaczynają panikować a uczniowie jak zawsze olewają. Będzie śmiech jak przyjdą wyniki :Loveit: . A rodzice :lanie: ty pierunie trzemu się nie uczył. Jak sobie to wyobraże :buahaha: to mnie głupi śmiech napada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid ty weź mnie nie przerażaj swoimi wynikami aż mnie zawirowało :wacko:

 

a co do mnie to wole nie wiedzieć i się nie zamartwiać co to będzie <_< po co sobie psuć humor :rolleyes:

ale liczę na siedemdziesiąt parę pkt.

przekonam się za miesiąc a teraz trzeba wreszcie odrzyć i w przerwę majową odespać sobie :5min: hehe

 

PS. szacuneczek jak będziesz miał te 90 pkt :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

28maja były wyniki moj wynik to 37/40(najlepiej w szkole):)

 

błąd popełniłem w zadaniu 12 (z histry)

w25(odjeli mi 1 punkt) (w polaskiego)

w25 odjeli mi jeden punkt (z polskiego)

 

Jestem zadowolony chociaz mogło byc lepiej:(

 

pozdrawiam

tomasz

 

P.S. a jak wam poszło?

Edytowane przez mar121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...

co prawda testy gimnazjalne mnie ominęły... jak zresztą gimnazjum w ogóle (za moich czasów była tylko podstawówka).. pamiętem jednak stres jaki towarzyszył maturze.. i powiem wam jedno - to wszystko NIC w porównaniu z egzaminami na studiach...

już na pierwszym roku stwierdziłem, że matura to tylko taka większa kartkówka :ha:

teraz wyobraźcie sobie jedyne 8 egzaminów w jednym miesiącu i już macie obraz przyszłości :szczerbaty:

czym dalej - tym trudniej niestety... a najgorzej, gdy już zakończymy edukację i przychodzi czas na pracę...

tak więc - cieszcie się tymi testami... to naprawdę tylko przygrywka do prawdziwych problemów :unsure:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja starsza siostra mysli tak samo:

-to co było horrorem w posdtawówce=kartówka w liceum,

-matura=sprawdzian na studiach

 

a jak sobie pomysli ze gdyby miała sie w podstawówce uczyc tele ile na studiach to... :wacko::szczerbaty:

 

 

pozdrawiam

i zycze powodzenia tym co sie udekują:)

 

p.s. i tym co pracują:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja starsza siostra mysli tak samo:

-to co było horrorem w posdtawówce=kartówka w liceum,

-matura=sprawdzian na studiach

 

a jak sobie pomysli ze gdyby miała sie w podstawówce uczyc tele ile na studiach to... :wacko::szczerbaty:

pozdrawiam

i zycze powodzenia tym co sie udekują:)

 

p.s. i tym co pracują:)

ehh... nawet nie wiesz ile racji ma twoja siostra :unsure:

sam wiele lat śmiałem się z tego, że starsi mówili mi, że nauka to w sumie 'zabawa'...

uwieżcie mi - nauka to na prawdę jest ZABAWA - w porównaniu z tym co będzie potem...

człowiek dochodzi do tego dopiero po fakcie :/

do tego polecam wam 'młodym' studia (dzienne oczywiście).. to jest dopiero ubaw :szczerbaty:

tylko szybko się kończy :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe ważne jak cieżko jest coraz dalej edukować sie, to przecierz im dłuzej człowiek sie uczy tym jest ciekawiej.

 

Pamietam jak nienawidziłem przedszkola, podstawówka lepiej ale też tragedia, gimnazjium może być , a liceum to bajka! Nawet mimo tego że własnie ucze sie do dwóch klasówek ( i tak prawie codziennie od 3 tygodni już) jest i tak znacznie lepiej niż w podstawówce czy przedszkolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.