Skocz do zawartości

Pozostało 31 dni :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Za równe 31 dni czyli pełny miesiąc będe pisal egzamin po klasie 6 (kompetencje) wypada on na 12 kwietnia. (w związku w tym bede musiał wyjechac do roztok dopiero po południu) Mam takie pytanie: czy jacys inni uzytkownicy forum w tym roku równierz piszą ten test? I jak wypadliscie na próbnym sprawdzianie?

 

pozdrawiam i prosze o trzymanie kciuków

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tane test po podstawówce to żaden stres... o niczym nie decyduje

a za 45 dni egazmin gimnazjalny... trzymac kciuki :D

ja w podstawówce miałem z próbnego 39 :blink: a z prawdziwego 29

a teraz z próbnych z mat-przyr - 42 a z hum. - 45 razem 88/100 :D

ale i tak trza się uczyć <_<:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sam się dziwiłem że tak dobrze mat. mapisałem bo nauczyciele przedmiotów mat-przyr postanowili zrobic wycisk wszystkim jedna osoba miała z tego testu 5 pkt...

Gdyby nie fakt że 15 dni leżałem w szpitalu, to moze bym lepiej napisał...

najgorsze jest jak się ktoś zjedzie na rzeczy która umie... :/ ja na matmie się zjechałem :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tane test po podstawówce to żaden stres... o niczym nie decyduje

a za 45 dni egazmin gimnazjalny... trzymac kciuki :D

ja w podstawówce miałem z próbnego 39 :blink: a z prawdziwego 29

a teraz z próbnych z mat-przyr - 42 a z hum. - 45 razem 88/100 :D

ale i tak trza się uczyć <_<:D

 

 

Masz racje"zaden stres... o niczym nie decyduje" ale maja mama mówi "jak napiszesz dobrze to lepiej na Ciebie spojrzą w gimn." a ja newet nie wiem czy wyniki tych testów idą do gimnazjum.

 

pozdrawiam.

 

P.S. Wprowadzili wam juz mundurki? u nas 6 klasa nie musi nosic:) :banan: ale reszta szkoły tak :ha:

 

Ale i tak mogły byc gorsze :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje"zaden stres... o niczym nie decyduje" ale maja mama mówi "jak napiszesz dobrze to lepiej na Ciebie spojrzą w gimn." a ja newet nie wiem czy wyniki tych testów idą do gimnazjum.

 

pozdrawiam.

 

P.S. Wprowadzili wam juz mundurki? u nas 6 klasa nie musi nosic:) :banan: ale reszta szkoły tak :ha:

 

Ale i tak mogły byc gorsze :rolleyes:

 

U nas jeszcze nie wprowadzili B) Ale w gim. juz beda <_<:Salut:

 

 

Pozdrawiam :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w gimn. narazie są tylko identyfikatory... dobrze teraz ściągać :ha:

co prawda chodza ploty że od września będą mundurki, ale mi to lotto... uciekam z tej szkoły :D

ciekawe czy w moim przyszłym liceum będą mundurki... pewnie tak :blink: z resztą jak wszyscy będą je nosić to żaden obciach, tylko martwię się o osoby na których ubrania same się drą szkoła nie nadąży z produkcją :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podstawowka ... to byly czasy, pamietam znakomicie ;-P

 

Koledzy, te egzaminy to pikus w porownaniu z tym co czeka mnie za rok - MATURA :)

Chcecie sie zamienic? :)

 

Co do testu w podstawowce. Bylem chyba pierwszym rocznikiem ktory to pisal. Zrobili z nas takich krolikow doswiadczalnych. Podobnie jako pierwsi mielismy rekrutacje online do szkol ponadgimnazjalnych, ktora byla wtedy obarczona kilkoma niedopracowaniami :)

 

My, rocznik 89 przecieramy szlaki abyscie mieli lepiej, a wy tu sie przejmujecie prostymi kartkoweczkami :D:D:D

Edytowane przez Ati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ati: na kazdego przyjdzie czas. Ty tez sie stresowałes"kartóweczką" za kilka lat ja sie bede stresował maturą a Ty powiesz ze matura to pikus w porównaniu w praca magisterską

Pewnie tak bedzie :)

 

Swoja droga, radujcie sie tym, ze jestescie jeszcze w podstawowce/gimnazjum.

W liceum moze nie byc za ciekawie z ocenkami i wtedy bedziecie wspominac stare dobre dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendrako nie stresuj się niczym.To jest najlepsza metoda ale bardzo trudna do osiągniecia.Ja tak zrobiłem i prawko mam za sobą.Dzień przed egz. powiedziałem sobie że się w końcu wyjeździłem te 30h i że nie ma możliwości nie zdać.Też tak sobie powiedz.

 

A za miesiąc matura... polecam metodę w/w.W końcu 3 lata czegoś nauczyły :szczerbaty:

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.