Skocz do zawartości

PROFILE


Gosc

Rekomendowane odpowiedzi

Ano niechybnie jest już poniedziałek i faktycznie się zawiodłem, nie lubie jak ktoś obiecuje a potem nic z tego nie wynika...

 

Well, coraz mniej ludzie licza sie z czyms co kiedys nazywano osobistym honorem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo nam sie osiagnac porozumienie w sprawie postow archiwalnych.

 

Konsensus obejmuje:

1. Archiwalne watki, powstale jeszcze na starym forum, zostaja zamkniete i sluza tylko jako skarbnica wiedzy

 

2. Do wszystkich archiwalnych postow zostanie dopisana adnotacja, skad pochadza

 

3. Wszyscy uzytkownicy, ktorzy zostali przeniesieni w wyniku konwersji i do tej pory nie zaczeli uzywac kont, zostana usunieci.

 

Pierwszy punkt postanowienia zostal juz wdrozony w zycie. Nastepne zostana wprowadzone do konca tygodnia.

 

Mam nadzieje, ze temat juz nie powroci. Przepraszamy za utrudnienia i zachecamy do zakladania nowych watkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu..., ale wy kombinujecie. Tylko po to tu weszliscie zeby sprawdzic i sie upewnic, ze my zlodzieje i oszusci. Dobra, nie grzebie dalej w tym temacie, bo chyba tylko o to chodzi. Termin lekko sie przesunal, bo zwyczajnie wczoraj nie udalo sie tego skonczyc (rodzina i te sprawy). Z trzech pkt. porozumienia 2 zostaly zamkniete. Zostal jeszcze jeden najtrudniejszy - czyli dopiska do kazdego postu archiwalnego. Powinno sie to udac dzisiaj zrealizowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam być zupełnie szczery to mi już zeszło - i naprawdę nie piszę żeby Ci coś tam nawtykać tylko przypomnieć !

 

Wchodze i patrze często i nie tylko w to miejsce, co do postów to jak dla mnie taki stan jak teraz jest OK. Chodziło tylko o to żeby nie dublować odpowiedzi i żeby osoby które zdecydowały na pisanie w tylko jednym miejscu, nie były oderwane od dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - rozumiem. Jak widzisz profile, ktore nie zostaly uaktywnione po 28 sierpnia zostaly wszystkie wyrzucone. Jezeli nie naciskacie na dopisywanie do kazdego posta info, to bylbym bardzo szczesliwy, bo to naprawde jest konkretna robota. Moze zrobmy tak, ze jezeli nie bedzie na to specjalnych naciskow, to bysmy poki co juz przy tym nie grzebali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze sprostować - nie jestem stroną w sporze i nie reprezentuje grupy osób - piszesz do mnie Adam w liczbie mnogiej !

Jak dla mnie i osobiście dla mnie takiej informacji nie musi być, nie wiem jak inni ludzie, ale obecna sytuacja jest dla mnie zakończeniem sprawy.

Ciesze się, że na forum ruch bardzo duży i wszystko idzie znów ku lepszemu !

 

Pozdrawiam !

 

 

ps. Adam chętnie bym od Ciebie pościągał jakieś foty Jowisza i Saturna, gdybyś mógł wysłać mi na priva będę wdzięczny !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.